niedziela 25 października 2020

Ingi, Maurycego, Sambora

reklama

Akcja poboru krwi w Ambro: oddali 34 litry cennego daru!

Akcja poboru krwi w Ambro: oddali 34 litry cennego daru! - źródło: Ambro Logistics
źródło: Ambro Logistics 

Za nami kolejna akcja dla wolontariuszki Agaty - tym razem krew oddawano w słoneczny piątkowy dzień pod siedzibą firmy Ambro Logistics.

"Oddaj krew, podaruj życie" - pod tym hasłem zorganizowano dziś pobór krwi w firmie transportowo-spedycyjnej Ambro Logistics w Przykonie dedykowany 17-letniej Agacie Pilarskiej. 

reklama

Agata jest uczennicą turkowskiego technikum, którą niejednokrotnie mogliśmy zobaczyć na różnych akcjach charytatywnych Centrum Wolontariatu przy MOPS w Turku. Niestety tym razem to ta aktywna wolontariuszka potrzebuje naszej pomocy. Przez zdiagnozowaną ostrą białaczkę szpikową Agata będzie musiała przejeść wiele ciężkich zabiegów, w tym chemioterapię i transfuzję krwi. To właśnie teraz nasza pomoc jest na wagę złota - każda oddana krew (bez względu na grupę!) z podanymi niezbędnymi danymi znajdzie się na koncie dziewczyny, dzięki czemu będzie można zachować ciągłość leczenia.

Punkt poboru stacjonował w firmie Ambro Logistics od godziny 10:00 do 14:00. Chęć donacji zgłosiło 94 osób, z czego do oddania krwi zakwalifikowano 74 osoby, dzięki czemu prawie 34 litry cennego daru mogą wspomóc leczenie Agaty!

Chęć pomocy dla Agaty płynie z każdej strony - już dziś zapraszamy na kolejną zbiórkę krwi, która odbędzie się 23 września w firmie Drewtur w Słodkowie.

reklama

Organizowane w naszym powiecie akcje poboru krwi to przykłady, dzięki którym możemy pomóc Agacie. Tak naprawdę miejsce nie ma znaczenia - może być to dowolny punkt i dowolna akcja poboru krwi, niezależnie od lokalizacji. Najważniejsze jest to, by przy rejestracji podać niezbędne dane:

Agata Pilarska
Szpital im. Marii Konopnickiej
Sporna 36/50 91-738 Łódź
Oddział VI, Onkologia

Brawa dla wszystkich, którzy do tej pory w jakikolwiek sposób włączyli się w pomoc dla Agaty - mieszkańcy naszego powiatu na każdym kroku pokazują, że mają wielkie serca. Agacie zaś życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!

Podobne artykuły

Kolejny udany pobór krwi dla Agaty.  Zebrano...

Kolejny udany pobór krwi dla Agaty. Zebrano ponad...

z wczoraj
Uwaga krwiodawcy! Zmiana miejsca środowych...

Uwaga krwiodawcy! Zmiana miejsca środowych poborów...

9 paźd.
Pobór krwi dla Agaty i Krzysia w Słodkowie....

Pobór krwi dla Agaty i Krzysia w Słodkowie. Zebrano...

4 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama