wtorek 20 października 2020

Ireny, Kleopatry, Witalisa

reklama

Zbiórka krwi dla Krzysia i Agaty już w sobotę!

Zbiórka krwi dla Krzysia i Agaty już w sobotę!
 

Już w sobotę, 3 października, w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Słodkowie, odbędzie się zbiórka krwi dla Agaty i Krzysia. Akcja trwać będzie od godziny 9.00 do 12.00. Zapraszamy wszystkich do udziału w szlachetnej inicjatywie.

Agata Pilarska jest mieszkanką powiatu tureckiego. Zamiast rozpocząć z rówieśnikami rok szkolny, musi rozpocząć trudne leczenie. Zdiagnozowano u niej ostrą białaczkę szpikową. Czeka ją wiele ciężkich zabiegów - chemioterapia i przetaczanie krwi. Przez lata w wolontariacie pomagała innym, a teraz to ona potrzebuje wsparcia. Także nastoletni Krzysiu potrzebuje wsparcia w postaci krwi.

reklama

Zbiórka krwi dla młodych mieszkańców powiatu Turkowskiego, zorganizowana przez Szkolne Koło ZSP Słodków, odbędzie się już w sobotę, 3 października, od godz. 9.00 do 12.00 w Szkole Podstawowej w Słodkowie. Wystarczy przyjść i podzielić się najcenniejszym z leków.

Zbiórka krwi dla Krzysia i Agaty już w sobotę!

Podobne artykuły

Uwaga krwiodawcy! Zmiana miejsca środowych...

Uwaga krwiodawcy! Zmiana miejsca środowych poborów...

9 paźd.
Pobór krwi dla Agaty i Krzysia w Słodkowie....

Pobór krwi dla Agaty i Krzysia w Słodkowie. Zebrano...

4 paźd.
Cztery zgłoszenia o broni biologicznej w...

Cztery zgłoszenia o broni biologicznej w powiecie....

2 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama