wtorek 28 września 2021

Libuszy, Wacławy, Wacława

18°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Kolejne drogowe inwestycje w gminie Malanów

Kolejne drogowe inwestycje w gminie Malanów
 

Wkrótce rozpoczną się pierwsze prace związane z budową kolejnych dróg w gminie Malanów. Kolejne asfaltowe nawierzchnie powstaną w Żdżenicach w ramach inwestycji „Budowa drogi w sołectwie Żdżenice - etap I” oraz w Kotwasicach gdzie realizowane będzie zadanie pn: „Przebudowa drogi Kotwasice-Zygmuntówek”.

Wykonawcą obu inwestycji będzie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych z Koła. Umowy w tej sprawie podpisano w zeszłym tygodniu. Nadzór inwestorski pełnić będzie p. Witold Rosiak z firmy Wivia. W sumie wybudowanych zostanie 1720m dróg o szerokości 4m (w tym 730m w Żdżenicach oraz 990m na odcinku Kotwasice-Zygmuntówek). Wartość robót budowlanych wyniesie w sumie 895.597,63 zł.

reklama

Powyższe inwestycje zostaną sfinansowane z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Zgodnie z umową wykonawca na wykonanie powierzonych zadań ma czas do końca listopada br.

Podobne artykuły

Podpisano umowę na budowę ulicy Stawiszyńskiej...

Podpisano umowę na budowę ulicy Stawiszyńskiej w...

23 wrz.
Przebudują drogę Sarbice-Smulsko. Umowa podpisana.

Przebudują drogę Sarbice-Smulsko. Umowa podpisana.

21 wrz.
8 września rusza przebudowa ul. Żwirki i...

8 września rusza przebudowa ul. Żwirki i Wigury....

26 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama