piątek 04 grudnia 2020

Barbary, Hieronima, Krystiana

reklama

Odszedł dh Czesław Pawlak wieloletni prezes OSP Grąbków

Odszedł dh Czesław Pawlak wieloletni prezes OSP Grąbków - fot. Archiwum Turek.net.pl
fot. Archiwum Turek.net.pl 

Na wieczną służbę odszedł we wtorek, 28 października 2020 r. druh Czesław Pawlak, działacz społeczny oraz wieloletni prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Grąbkowie oraz Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Malanowie.

Druh Czesław Pawlak pełnił funkcje naczelnika Ochotniczej Straży Pożarnej w Grąbkowie od 1974 roku a w 1987 w wyniku kolejnych wyborów zostałi powołany do zarządu jednostki z funkcją prezesa. Na tę funkcję wybierano go jeszcze kilkukrotnie. Czesław Pawlak to także znany i szanowany działacz społeczny gminy Malanów i rodzinnego Grąbkowa. Był także członkiem Zarządu Oddziału Wojewódzkiego OSP w Koninie.

reklama

Msza św. żałobna w intencji zmarłego Czesława Pawlaka zostanie odprawiona 31 października o godz. 12.00 w Kościele parafialnym w Malanowie.

Podobne artykuły

OSP Malanów wygrywa Turniej Drużyn OSP gm. Malanów

OSP Malanów wygrywa Turniej Drużyn OSP gm. Malanów

13 lt.
Gm. Malanów: Nowy sprzęt dla OSP Grąbków

Gm. Malanów: Nowy sprzęt dla OSP Grąbków

19-09-2019
Wideo: X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w...

Wideo: X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w...

11-09-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama