piątek 04 grudnia 2020

Barbary, Hieronima, Krystiana

reklama

Jest decyzja premiera w sprawie cmentarzy. Będą zamknięte do poniedziałku.

Jest decyzja premiera w sprawie cmentarzy. Będą zamknięte do poniedziałku.
 

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że cmentarze będą zamknięte od 31 października do 2 listopada. Grobów bliskich nie odwiedzimy w sobotę poprzedzającą dzień Wszystkich Świętych, 1 listopada oraz w Dzień Zaduszny.

– Podjęliśmy decyzję, że zarówno dzień poprzedzający Dzień Wszystkich Świętych, jak i sam Dzień Wszystkich Świętych oraz Zaduszki to dni, kiedy cmentarze będą zamknięte – przekazał premier podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Jak zaznaczył powodem decyzji jest rosnąca liczba zakażeń na COVID-19.

reklama

Mateusz Morawiecki zaapelował też do seniorów, by przez najbliższe dwa tygodnie nie wychodzili z domu. - Apel do seniorów przyjmuje formę alarmu - podkreślił Morawiecki. 

Jak informują czytelnicy Turek.net.pl od godz 16.30 ulica Chopina i ulica Jana Pawła II czyli tzw. obwodnica są kompletnie zablokowane. Podobnie jest w Słodkowie. Po decyzji premiera turkowianie szturmem ruszyli na cmentarze.

Podobne artykuły

Jedna osoba zmarła, 100 pozytywnych wyników na...

Jedna osoba zmarła, 100 pozytywnych wyników na...

23 list.
Apel do ozdrowieńców po COVID-19 o oddawanie...

Apel do ozdrowieńców po COVID-19 o oddawanie osocza...

21 list.
Nowych 55 zakażeń w powiecie. W Wielkopolsce...

Nowych 55 zakażeń w powiecie. W Wielkopolsce 2258...

20 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama