niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

9°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Nowy sprzęt dla strażaków ochotników z Malanowa

Nowy sprzęt dla strażaków ochotników z Malanowa
 

Kolejny sprzęt pożarniczy o wartości ponad 20 tys. zł., trafił do strażaków z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Malanowie. W uroczystym przekazaniu, które odbyło się w dniu 20-11-2020 r., uczestniczyli: Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego -Robert Popkowski, Wójt Gminy  Malanów-Ireneusz  Augustyniak, Radny Kamil Strzelczyk i druhowie z OSP Malanów. 

Gmina Malanów zakupiła wyposażenie i sprzęt ratownictwa dzięki dofinansowaniu ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości. Dofinansowanie w kwocie 20.000 zł., przy wkładzie własnym Gminy Malanów w wysokości jedynie 200 zł., pozwoliło  na  zakup  m.in.  ubrań  specjalnych,  kamery  termowizyjnej i hełmów  strażackich.

reklama

Przekazany sprzęt z pewnością przyczyni się do jeszcze skuteczniejszego niesienia pomocy przez  druhów z jednostki  OSP  Malanów.

Strażacy wyrazili wdzięczność za otrzymany sprzęt, przekazując na ręce Radnego Sejmiku pamiątkową statuetkę.

źródło: UG Malanów

Podobne artykuły

OSP Malanów wygrywa zawody strażackie w Miłaczewie

OSP Malanów wygrywa zawody strażackie w Miłaczewie

2 sierp.
Gmina Malanów wesprze zakup nowego auta dla PSP...

Gmina Malanów wesprze zakup nowego auta dla PSP Turek

9 lip.
Jednogłośne wotum zaufania i absolutorium dla...

Jednogłośne wotum zaufania i absolutorium dla wójta...

30 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama