środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

10°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Turniej "Samuraja" w gminnych sekcji KSiSW

Turniej
 

30 grudnia 2020 zawodnicy z sekcji Kawęczyn, Tuliszków i Grzymiszew odbyli ostatni spotkanie w tym roku. Keiko Osame odbył się w sali Karate Klubu Sportów i Sztuk Walk. Podczas Keiko Osame został rozegrany turniej "Samuraja" z podziałem na kategorie wiekowe dziewcząt i chłopców. Najlepszym wręczono dyplomy i medale. Na koniec Shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan i Waldemar Mila 1 dan wręczyli certyfikaty osobom które zdawały na wyższe stopnie podczas listopadowego egzaminu. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w dążeniu do celu.

Wyniki turnieju.

reklama

1. Miejsca w swoich kategoriach zajęli: Tatiana Koralewska, Marysia Antczak, Alicja Mila, Natalia Mila, Antoni Kuras, Patryk Sulej, Krystian Rybicki.

2.Miejsca: Małgorzata Słodzińska, Zuzanna Rynkiewicz, Roksana Koralewska, Natalia Kuras, Cezary Antczak, Maciej Słodziński, Ksawery Knop.

3. Miejsca: Michalina Rynkiewicz, Dorota Antczak, Martyna Kraska, Klaudia Czyżak, Aleksander Czyżak, Szymon Pawlak.

reklama

Podziękowania dla Wójta Kawęczyna Pana Jana Nowaka i Burmistrza Tuliszkowa Krzysztofa Romana za wspieranie sekcji w 2020 roku i innych darczyńców oraz rodziców.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Zawodnicy KSiSW na kwalifikacjach do Mistrzostw...

Zawodnicy KSiSW na kwalifikacjach do Mistrzostw...

z dzisiaj
Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai  Karate EKO

Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai Karate EKO

14 wrz.
Kadetki UKS Piątka Turek zdobywają Warszawę!...

Kadetki UKS Piątka Turek zdobywają Warszawę!...

7 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama