niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

9°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Umowa na odbiór odpadów w gminie Tulliszków podpisana

Umowa na odbiór odpadów w gminie Tulliszków podpisana
 

W czwartek 31 grudnia 2020r. w Urzędzie Gminy i Miasta Tuliszków Burmistrz Krzysztof Roman wraz ze skarbnikiem Anną Nawrocką, podpisali umowę z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rychwale Sp. z o.o. reprezentowanym przez Prezesa Tomasza Mikułę, na odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie gminy Tuliszków.

Umowa na odbiór odpadów od mieszkańców gminy Tuliszków obowiązywać będzie od 1 stycznia 2021 roku do dnia 31 grudnia 2023 roku. Miesięczne wynagrodzenie PGKiM w Rychwale za realizację przedmiotu umowy będzie stanowiło iloczyn ceny jednostkowej za jedną tonę odpadów i faktycznie odebranych odpadów w danym miesiącu, przekazanych do zakładu „Orli Staw”.

reklama

Maksymalna wartość wynagrodzenia dla PGKiM w Rychwale wynikająca z oferty i umowy nie może przekroczyć wartości 2 888 482,29 zł brutto. Worki oraz kosze na odpady będą dostarczane mieszkańcom przez PGKiM na bieżąco wraz z pierwszymi odbiorami odpadów, zgodnie z ustalonym harmonogramem.

źródło: UGiM Tuliszków

Podobne artykuły

W weekend

W weekend "Sprzątanie świata - Polska 2021". Do...

16 wrz.
Kontrole na drogach powiatu w ramach akcji...

Kontrole na drogach powiatu w ramach akcji "Stop...

8 wrz.
Aplikacja pomoże segregować odpady. Urząd...

Aplikacja pomoże segregować odpady. Urząd Miasta...

2 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama