środa 20 stycznia 2021

Fabioli, Miły, Sebastiana

reklama

Umowa na odbiór odpadów w gminie Tulliszków podpisana

Umowa na odbiór odpadów w gminie Tulliszków podpisana
 

W czwartek 31 grudnia 2020r. w Urzędzie Gminy i Miasta Tuliszków Burmistrz Krzysztof Roman wraz ze skarbnikiem Anną Nawrocką, podpisali umowę z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rychwale Sp. z o.o. reprezentowanym przez Prezesa Tomasza Mikułę, na odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie gminy Tuliszków.

Umowa na odbiór odpadów od mieszkańców gminy Tuliszków obowiązywać będzie od 1 stycznia 2021 roku do dnia 31 grudnia 2023 roku. Miesięczne wynagrodzenie PGKiM w Rychwale za realizację przedmiotu umowy będzie stanowiło iloczyn ceny jednostkowej za jedną tonę odpadów i faktycznie odebranych odpadów w danym miesiącu, przekazanych do zakładu „Orli Staw”.

reklama

Maksymalna wartość wynagrodzenia dla PGKiM w Rychwale wynikająca z oferty i umowy nie może przekroczyć wartości 2 888 482,29 zł brutto. Worki oraz kosze na odpady będą dostarczane mieszkańcom przez PGKiM na bieżąco wraz z pierwszymi odbiorami odpadów, zgodnie z ustalonym harmonogramem.

źródło: UGiM Tuliszków

Podobne artykuły

Kolejne niechlubne znalezisko w lasach na...

Kolejne niechlubne znalezisko w lasach na terenie...

15 st.
PSZOK w Kawęczynie otwarty. Zbiórka odpadów w...

PSZOK w Kawęczynie otwarty. Zbiórka odpadów w każdą...

11 st.
Burmistrz zapowiedział kolejną zmianę...

Burmistrz zapowiedział kolejną zmianę naliczania...

27-11-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama