Dni Turku i Gminy Turek już za 4 dni!

środa 04 sierpnia 2021

Dominiki, Dominika, Protazego

13°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Kolejne niechlubne znalezisko w lasach na terenie powiatu

Kolejne niechlubne znalezisko w lasach na terenie powiatu
 

Nie tak dawno bo w listopadzie zeszłego roku pisaliśmy o  podrzuceniu odpadów po rozbiórce wraków samochodów w jednym z podturkowskich lasów. Na skrzynkę redakcyjną otrzymaliśmy kolejne zgłoszenie o podobnym procederze.

Na nadesłanych przez zbulwersowaną mieszkankę zdjęciach widać kilkanaście plastikowych wiader i butelek po produktach spożywczych rozrzuconych w lesie. Autorka zdjęć ma jeszcze nadzieje, że właściciel "znaleziska" będzie miał honor i sam posprząta śmieci. -Proszę, w miarę możliwości, o zamieszczenie na stronie zdjęć, które przedstawiają "znalezisko" w lesie w miejscowości Bądków Pierwszy (gm. Przykona). Zdjęcia zrobiłam tuż przed opadami śniegu. Może po opublikowaniu zdjęć pojawi się właściciel pozostawionych wiader. - informuje Czytelniczka.

reklama

Warto w tym miejscu przypomnieć, że problem nielegalnego wyrzucania odpadów w lasach jest nadal dość częsty, mimo podwyższenia kar za ten proceder do 5 tysięcy złotych.

Podobne artykuły

Umowa na odbiór odpadów w gminie Malanów...

Umowa na odbiór odpadów w gminie Malanów podpisana....

23 maj.
Ile miesięcznie ton śmieci produkują...

Ile miesięcznie ton śmieci produkują turkowianie?...

10 maj.
Listy do redakcji: Pieniądze, które należą się...

Listy do redakcji: Pieniądze, które należą się...

27 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama