sobota 26 listopada 2022

Leona, Leonarda, Lesławy

2°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Rusza akcja "1% lokalnie" - czekamy na Wasze zgłoszenia.

Rusza akcja
 

Każdego roku na łamach naszego portalu prezentujemy profile osób i Organizacji Pożytku Publicznego z terenu naszego powiatu, starających się o wsparcie dla swoich działań. Po raz kolejny rusza lokalna akcja „1% dla Turku”. Ukierunkowana jest przede wszystkim w stronę mieszkańców miasta Turku i powiatu tureckiego, którzy rozliczają się z dochodów za ubiegły rok.

Jako podatnicy o przeznaczeniu 1% naszego podatku możemy zadecydować samodzielnie, prawo do jego otrzymania mają organizacje pozarządowe posiadające status organizacji pożytku publicznego. Czym są Organizacje Pożytku Publicznego? To wszelkie organizacje pozarządowe – stowarzyszenia, fundacje, spółki niedziałające w celu osiągania zysku, a także podmioty działające na podstawie przepisów o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego oraz innych kościołów i związków wyznaniowych.

reklama

Wszystkich zainteresowanych publikacją prośby o wsparcie prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres redakcja@turek.net.pl z dopiskiem 1% dla Turku. Przesyłając zgłoszenia do redakcji pamiętajcie: przysyłajcie tekst opisujący osobę lub organizację w formie tekstowej, nie graficznej. (zalecane formaty załączników DOC, PDF, TXT). Zgłoszenie może zawierać zdjęcie, możecie także załączyć ulotkę. Pamiętajcie o pełnych danych do kierowania 1% na konkretny KRS i stowarzysenie/fundację. Nie publikujemy linków bezpośrednich do wszelkiego typu automatów do wypełniania pitów.

Pamiętaj: 1% Twojego podatku może wspomóc poszczególnym osobom lub ludziom zjednoczonym misją poprawienia warunków życia na obszarze miasta Turku i powiatu tureckiego.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Wielkopolski 1% - OPP otrzymały od Wielkopolan...

Wielkopolski 1% - OPP otrzymały od Wielkopolan 104...

11 paźd.
Wielkopolski 1% podatku to aż 768 mln zł

Wielkopolski 1% podatku to aż 768 mln zł

25 mrz.
Decyduj samodzielnie - wspieraj lokalnie! 1...

Decyduj samodzielnie - wspieraj lokalnie! 1 procent...

7 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama