czwartek 29 września 2022

Michaliny, Michała, Rafała

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

1% lokalnie: Stowarzyszenie "Przystań"

1% lokalnie: Stowarzyszenie
 

Dziś zachęcamy do przeznaczenia 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia "Przystań", które uczy, wychowuje i pomaga młodszym, jak i nieco starszym mieszkańcom Turku i okolic.

Stowarzyszenie "Przystań" powstało w 2002 roku, a oficjalnie swoje funkcjonowanie rozpoczęło rok później. Ludzie zgromadzeni wokół tej inicjatywy starają się realizować różnorakie działania profilaktyczne poprzez organizację czasu wolnego dzieci i młodzieży, przy jednoczesnym aktywnym udziale w życiu kulturalnym miasta. Pod pojęciem Stowarzyszenia „Przystań” kryje się szereg inicjatyw, takich jak warsztaty plastyczne, muzyczne, beatboxowe, taneczne, studio piosenki turystycznej, koncerty charytatywne, spotkania świąteczne, konkursy powiatowe i ogólnopolskie, kolonie letnie, wycieczki, spotkania z ciekawymi ludźmi, prelekcje, pokazy, wieczory poezji i mnóstwo ciekawych form artystycznych adresowanych do każdej grupy wiekowej.

reklama

Gdyby nie Stowarzyszenie "Przystań" turkowianie nie mieliby okazji brać udziału w takich przedsięwzięciach, jak np. Powiatowy Konkurs Piosenki „Eurowizja Dla Dzieci”, Festival SCABB, Urodziny Kubusia Puchatka, Kuźnia Talentów i wiele innych.

Przyjaciele
Zbliża się czas rozliczeń za rok 2020. Wielu z Was przekazało nam 1% podatku. Jak w latach poprzednich będziemy Was prosić o wsparcie.

Oprócz prac remontowych dzięki Waszemu wsparciu dzieci i młodzież mogła uczestniczyć w warsztatach tanecznych, teatralnych, plastycznych, a także w imprezach kulturalnych i edukacyjnych :Turkowski Festival Kultury i Sztuki Ulicznej Scabb, Akademia Letnich Spotkań Artystycznych, Od poezji do rapu, Koncerty charytatywne , Fabryka św. Mikołaja.

Jak widzicie Wasz jeden procent przekazany na stowarzyszenie Przystań jest wydany rozważnie i odpowiedzialnie. Pomóż nam w tym roku 1% to tak niewiele dla Ciebie, a tak dużo dla Nas.

reklama

Stowarzyszenie PRZYSTAŃ w Turku
numer KRS: 0000164161

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

1% lokalnie: Stowarzyszenie Przystań

Podobne artykuły

Dwa dni pełne grozy. Festiwal Fanów Grozy i...

Dwa dni pełne grozy. Festiwal Fanów Grozy i...

27 wrz.
Jak Rutek rozśmieszył turkowian. Kolejna...

Jak Rutek rozśmieszył turkowian. Kolejna odsłona...

9 wrz.
Wideo:

Wideo: "Śmiejmy się Bracia i Siostry" czyli Rafał...

3 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama