środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

8°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

1% lokalnie: Stowarzyszenie "Przystań"

1% lokalnie: Stowarzyszenie
 

Dziś zachęcamy do przeznaczenia 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia "Przystań", które uczy, wychowuje i pomaga młodszym, jak i nieco starszym mieszkańcom Turku i okolic.

Stowarzyszenie "Przystań" powstało w 2002 roku, a oficjalnie swoje funkcjonowanie rozpoczęło rok później. Ludzie zgromadzeni wokół tej inicjatywy starają się realizować różnorakie działania profilaktyczne poprzez organizację czasu wolnego dzieci i młodzieży, przy jednoczesnym aktywnym udziale w życiu kulturalnym miasta. Pod pojęciem Stowarzyszenia „Przystań” kryje się szereg inicjatyw, takich jak warsztaty plastyczne, muzyczne, beatboxowe, taneczne, studio piosenki turystycznej, koncerty charytatywne, spotkania świąteczne, konkursy powiatowe i ogólnopolskie, kolonie letnie, wycieczki, spotkania z ciekawymi ludźmi, prelekcje, pokazy, wieczory poezji i mnóstwo ciekawych form artystycznych adresowanych do każdej grupy wiekowej.

reklama

Gdyby nie Stowarzyszenie "Przystań" turkowianie nie mieliby okazji brać udziału w takich przedsięwzięciach, jak np. Powiatowy Konkurs Piosenki „Eurowizja Dla Dzieci”, Festival SCABB, Urodziny Kubusia Puchatka, Kuźnia Talentów i wiele innych.

Przyjaciele
Zbliża się czas rozliczeń za rok 2020. Wielu z Was przekazało nam 1% podatku. Jak w latach poprzednich będziemy Was prosić o wsparcie.

Oprócz prac remontowych dzięki Waszemu wsparciu dzieci i młodzież mogła uczestniczyć w warsztatach tanecznych, teatralnych, plastycznych, a także w imprezach kulturalnych i edukacyjnych :Turkowski Festival Kultury i Sztuki Ulicznej Scabb, Akademia Letnich Spotkań Artystycznych, Od poezji do rapu, Koncerty charytatywne , Fabryka św. Mikołaja.

reklama

Jak widzicie Wasz jeden procent przekazany na stowarzyszenie Przystań jest wydany rozważnie i odpowiedzialnie. Pomóż nam w tym roku 1% to tak niewiele dla Ciebie, a tak dużo dla Nas.

Stowarzyszenie PRZYSTAŃ w Turku
numer KRS: 0000164161

1% lokalnie: Stowarzyszenie

Podobne artykuły

"Czekoladki" na scenie kameralnej w Przystani....

20 wrz.

"Czekoladki" na scenie kameralnej w Przystani....

16 wrz.
Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w...

Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w...

16 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama