piątek 19 lipca 2024

Alfreny, Rufina, Wincentego

reklama

Społeczność ZSR walczy o zdrowie Pani Bogusi. Akcja charytatywna w Kaczkach Średnich.

Społeczność ZSR walczy o zdrowie Pani Bogusi. Akcja charytatywna w Kaczkach Średnich.
 

Wielka mobilizacja w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich. Społeczność szkolna organizuje Akcję Charytatywną na rzecz chorej Bogusi Piorunowskiej, mieszkanki gminy Kawęczyn i mamy jednej z uczennic szkoły. Ruszają aukcje i licytacje na żywo.

Celem akcji jest zbiórka pieniędzy na leczenie Pani Bogusi Piorunowskiej, u której zdiagnozowano nowotwór złośliwy jajnika. Obecnie przyjmuje kolejną dawkę chemioterapii, po niej konieczny będzie lek a jego koszt przewyższa możliwości finansowe rodziny (koszt ok. 20 tys. / m-c). Lek nie jest refundowany. Pani Bogusia jest mieszkanką gminy Kawęczyn i mamą uczennicy - Martyny, uczęszczającej do Technikum Spedycji.

reklama

- Zamierzamy działać dwutorowo, prowadząc licytacje internetowe na naszej grupie facebookowej oraz organizując Wielkie Licytacje na żywo. Jeśli sytuacja pandemiczna pozwoli, zamierzamy również zorganizować turnieje piłki siatkowej i nożnej we współpracy z Zespołem Szkół w Słodkowie – informuje Anna Nawrot nauczyciel w ZSR CKP.

Pierwsza wielka licytacja odbyła się już 7 lutego ale przed nami kolejne. Do akcji czynnie włączyło się Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich na Rzecz Rozwoju Szkoły i Środowiska Lokalnego.

- Zebraliśmy już wiele różnego rodzaju przedmiotów, w tym także obraz ufundowany przez Pana Prezydenta RP - Andrzeja Dudę. Wciąż do sekretariatu szkoły wpływają kolejne vouchery na profesjonalne sesje fotograficzne, utworzenie strony firmowej, zabiegi kosmetyczne, stylizację fryzur i inne – dodaje Anna Nawrot.

Zachęcamy wszystkich do czynnego udziału w akcji oraz licytacjach. Grupa z licytacjami znajduje się pod linkiem: https://www.facebook.com/groups/zsrckpcharytatywnie

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
Społeczność ZSR walczy o zdrowie Pani Bogusi. Akcja charytatywna w Kaczkach Średnich.
Podobne artykuły
Pięcioosobowa rodzina z Kowali Pańskich...

Pięcioosobowa rodzina z Kowali Pańskich została bez dachu nad...

6 mrz.
Będą grać i pomagać! Trzecia edycja Ambro...

Będą grać i pomagać! Trzecia edycja Ambro Cup już w sobotę!

29 lt.
Jest ponad 237 tysięcy złotych! Z takim...

Jest ponad 237 tysięcy złotych! Z takim wynikiem turkowski sztab...

30 st.
W piłkę grali i na WOŚP zbierali!...

W piłkę grali i na WOŚP zbierali! Charytatywny turniej w szkole w...

16 st.
Licytacje już trwają! Przed nami 32. finał...

Licytacje już trwają! Przed nami 32. finał Wielkiej Orkiestry...

12 st.
Mali kolędnicy z Malanowa znowu w akcji. W tym...

Mali kolędnicy z Malanowa znowu w akcji. W tym roku zbierali dla dzieci...

12 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama