Dni Turku i Gminy Turek już za 3 dni!

czwartek 05 sierpnia 2021

Emila, Karoliny, Kary

13°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Strażacy z powiatu wspierają Narodowy Program Szczepień.

Strażacy z powiatu wspierają Narodowy Program Szczepień. - fot. OSP Władysławów
fot. OSP Władysławów 

Od 17 marca 2021 roku funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku przekazują do miast i gmin powiatu tureckiego pakiety ulotek w ramach akcji ,,#SZCZEPIMYSIE”. Broszury, oznakowane numerami telefonów do koordynatorów gminnych akcji szczepień zawierają podstawowe informacje o szczepionkach, sposobach zapisania się na szczepienie i możliwościach uzyskania pomocy strażaków w transporcie do punktu szczepień.

W ramach akcji druhowie jednostek OSP będą kolportują ulotki do poszczególnych miejscowości, celem zapoznania mieszkańców z informacjami dot. szczepień. Do domów na terenie całego kraju trafi 10 milionów ulotek informujących o szczepieniu przeciwko koronawirusowi.

reklama

W akcję ochoczo włączyły się jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu tureckiego. Druhowie z terenu powiatu dostarczą do mieszkańców gmin wiejskich oraz miejsko-wiejskich łącznie ponad 28 tysięcy ulotek. Ulotki zawierają informację o sposobie rejestracji na szczepienia. Na każdej z ulotek umieszczono numer kontaktowy do koordynatora gminnego, który w przypadku konieczności pomoże w zapewnieniu transportu z miejsca zamieszkania do puntu szczepień.

Podobne artykuły

Na odpuście w Galewie kolejna akcja szczepień...

Na odpuście w Galewie kolejna akcja szczepień bez...

z wczoraj
Strażacy z PSP Turek uczcili 77 rocznicę...

Strażacy z PSP Turek uczcili 77 rocznicę wybuchu...

3 sierp.
Ponad pół tysiąca zaszczepionych w mobilnych...

Ponad pół tysiąca zaszczepionych w mobilnych...

2 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama