czwartek 29 września 2022

Michaliny, Michała, Rafała

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wojewoda Wielkopolski ponownie zamyka ŚDS w Miłaczewie. Placówka nieczynna do 9 kwietnia.

Wojewoda Wielkopolski ponownie zamyka ŚDS w Miłaczewie. Placówka nieczynna do 9 kwietnia. - fot. geralt/Pixabay.com
fot. geralt/Pixabay.com 

Zaledwie dwa i pół miesiąca działał otwarty ponownie 14 stycznia 2021 r. Środowiskowy Dom Samopomocy w Miłaczewie. W związku z poszerzeniem obostrzeń oraz podwyższeniem rygorów sanitarnych decyzją Wojewody Wielkopolskiego placówka ponownie zostanie zamknięta .

W komunikacie z czwartku 25 marca Urząd Gminy w Malanowie informuje o ponownym zamknięciu ŚDS w Miłaczewie z dniem 29 marca br. -Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że w dniu dzisiejszym Wojewoda Wielkopolski wydał decyzję związaną z zapobieganiem i rozprzestrzenianiem się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2 poprzez czasowe zawieszenie działalności w placówkach wsparcia dziennego na obszarze całego województwa wielkopolskiego od dnia 29 marca 2021r. do 09 kwietnia 2021r. - informuje w krótkim wpisie Aneta Kostrzewa - Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Miłaczewie.

reklama

Podobną decyzję otrzymały także pozostałe gminy w powiecie. Decyzja wojewody Michała Zielińskiego oprócz wspominanych domów samopomocy dotyczy również warsztatów terapii zajęciowej, dziennych domów i klubów seniora działających na terenie województwa. Przerwa w działalności placówek potrwa do 9 kwietnia 2021 r.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Wielkopolska gotowa na przyjęcie uchodźców z...

Wielkopolska gotowa na przyjęcie uchodźców z...

25 lt.
Orkan przywiał Wojewodę. Zieliński obiecuje...

Orkan przywiał Wojewodę. Zieliński obiecuje rządową...

17 lt.
Powiat turecki wśród najbardziej dotkniętych...

Powiat turecki wśród najbardziej dotkniętych...

17 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama