wtorek 21 września 2021

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

13°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Wojewoda Wielkopolski ponownie zamyka ŚDS w Miłaczewie. Placówka nieczynna do 9 kwietnia.

Wojewoda Wielkopolski ponownie zamyka ŚDS w Miłaczewie. Placówka nieczynna do 9 kwietnia. - fot. geralt/Pixabay.com
fot. geralt/Pixabay.com 

Zaledwie dwa i pół miesiąca działał otwarty ponownie 14 stycznia 2021 r. Środowiskowy Dom Samopomocy w Miłaczewie. W związku z poszerzeniem obostrzeń oraz podwyższeniem rygorów sanitarnych decyzją Wojewody Wielkopolskiego placówka ponownie zostanie zamknięta .

W komunikacie z czwartku 25 marca Urząd Gminy w Malanowie informuje o ponownym zamknięciu ŚDS w Miłaczewie z dniem 29 marca br. -Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że w dniu dzisiejszym Wojewoda Wielkopolski wydał decyzję związaną z zapobieganiem i rozprzestrzenianiem się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2 poprzez czasowe zawieszenie działalności w placówkach wsparcia dziennego na obszarze całego województwa wielkopolskiego od dnia 29 marca 2021r. do 09 kwietnia 2021r. - informuje w krótkim wpisie Aneta Kostrzewa - Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Miłaczewie.

reklama

Podobną decyzję otrzymały także pozostałe gminy w powiecie. Decyzja wojewody Michała Zielińskiego oprócz wspominanych domów samopomocy dotyczy również warsztatów terapii zajęciowej, dziennych domów i klubów seniora działających na terenie województwa. Przerwa w działalności placówek potrwa do 9 kwietnia 2021 r.

Podobne artykuły

Kolejne środki ochrony do walki z COVID-19. W...

Kolejne środki ochrony do walki z COVID-19. W...

12 maj.
Darmowe maseczki dla mieszkańców gminy Malanów

Darmowe maseczki dla mieszkańców gminy Malanów

20-04-2020
Turek: Środowiskowy Dom Samopomocy otwarty

Turek: Środowiskowy Dom Samopomocy otwarty

20-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama