wtorek 13 kwietnia 2021

Artemona, Justyny, Przemysławy

5°C całkowite zachmurzenie Pogoda na kolejne dni »
reklama

XXIX sesja Rady Gminy Władysławów

XXIX sesja Rady Gminy Władysławów
 

O zmianach w budżecie, funduszu sołeckim, a także Gminnym Programie Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Ochronie Ofiar Przemocy w Rodzinie dla Gminy Władysławów na lata 2021-2026 oraz Programie opieki nad bezdomnymi zwierzętami na terenie Gminy Władysławów w 2021 r. rozmawiano podczas XXIX sesji Rady Gminy Władysławów.

Sesja miała miejsce we wtorek, tj. 30 marca 2021 r. Po uzupełnieniu porządku obrad o autopoprawki do zmian w budżecie zebrani mogli wysłuchać sprawozdania Wójta Gminy z działalności międzysesyjnej, a następnie rozpoczęli procedowanie przygotowanych uchwał. Radni zdecydowali m.in. o niewyodrębnianiu środków w ramach funduszu sołeckiego na 2022 rok. Przyjęto także zmiany w gminnym budżecie oraz dwa wyżej wspomniane programy.

reklama

Na zakończenie sesji Pani Wójt Elżbieta Klanowska zachęcała do szczepień przeciwko COVID-19, podkreślając, że to jedyny sposób, aby wygrać z epidemią i zyskać szansę na powrót do normalności. Nie zabrakło również życzeń na nadchodzące Święta Wielkanocne, które pomimo trudnej sytuacji, powinny być radosne, spokojne i rodzinne.

źródło: UG Władysławów

Podobne artykuły

Pracowita XXV sesja Rady Gminy Malanów

Pracowita XXV sesja Rady Gminy Malanów

22 mrz.
XXVIII Sesja Rady Gminy Władysławów

XXVIII Sesja Rady Gminy Władysławów

17 lt.
Pierwsza sesja Rady Gminy Malanów w 2021 roku

Pierwsza sesja Rady Gminy Malanów w 2021 roku

29 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama