Dni Turku i Gminy Turek już za 6 dni!

poniedziałek 02 sierpnia 2021

Gustawa, Kariny, Stefana

14°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Finał akcji charytatywnej dla Zbigniewa "Podaruj oddech mojemu Tacie" już tą niedzielę

Finał akcji charytatywnej dla Zbigniewa
 

Akcja charytatywna dla Zbigniewa Ziętka „Podaruj oddech mojemu Tacie” wchodzi w decydujący moment. Od 12 kwietnia ponownie wystartowały licytacje internetowe a na 25 kwietnia zaplanowano Wielki Finał licytacji w Centrum Kultury w Dobrej. Sukcesem zakończyła się także zbiórka w serwisie Siepomaga.

Zdrowiu Pana Zbigniewa Ziętka zagroziło samoistne włóknienie płuc. Mężczyzna nie został jednak sam ze swoim problemem. Od samego początku problemów zdrowotnych Zbigniewa organizowane jest wsparcie w różnorodnej formie i wielkie zaangażowanie lokalnej społeczności. Uruchomiona 19 marca br. zbiórka 10 000 zł na zakup koncentratora tlenu niezbędnego do życia dla Zbyszka zakończyła się sukcesem. Choć zbiórkę środków finansowych zaplanowano do 30 kwietnia to już pod koniec marca pełna suma była do dyspozycji chorego. Zbiórkę wsparło ponad 130 osób.

reklama

Przed nami Wielki Finał licytacji w ramach akcji charytatywnej „Podaruj oddech mojemu Tacie”. Finał odbędzie się 25 kwietnia w Centrum Kultury w Dobrej. Organizatorom udało się zgromadzić wiele ciekawych oraz niecodziennych przedmiotów i gadżetów na finałową licytację, wśród nich m.in. koszulka Kamila Grosickiego wraz z autografem, obrazy i grafiki lokalnych twórców, robot odkurzający i inne produkty AGD oraz vouchery na usługi lokalnych firm. Przedmiotów przybywa za sprawą bezinteresownego wsparcia firm, instytucji i osób prywatnych. Zainteresowane osoby zapraszamy do udziału w licytacjach na grupie FB (https://www.facebook.com/groups/909991363152647/) oraz do udziału w licytacjach podczas Wielkiego Finału 25 kwietnia. Finał akcji charytatywnej dla Zbigniewa „Podaruj oddech mojemu Tacie” będzie transmitowany on-line także na portalu Turek.net.pl. Zapraszamy!

Wszyscy chcący przekazać ciekawe przedmioty i gadżety na finałową licytację mogą kontaktować się współorganizatorką finału panią Małgorzatą pod numerem tel. 510 15 15 14.

Podobne artykuły

Hej, Krwiodawcy! Nadchodzi kolejna akcja poboru...

Hej, Krwiodawcy! Nadchodzi kolejna akcja poboru krwi...

19 lip.
 Podziękowania dla OSP Luboń od druhów z...

Podziękowania dla OSP Luboń od druhów z Międzylesia

9 lip.
Paulina chce znów cieszyć się życiem i rodziną....

Paulina chce znów cieszyć się życiem i rodziną....

5 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama