Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

piątek 17 września 2021

Franciszka, Lamberty, Narcyza

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Maja Szamburska z SP Malanów w finale XXV Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

Maja Szamburska z SP Malanów w finale XXV Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce
 

W dniu 14 kwietnia 2021 r. został przeprowadzony etap rejonowy Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Szkołę Podstawową w Malanowie reprezentowało pięć uczennic, które wcześniej pomyślnie przeszły etap powiatowy. Pod czujnym okiem zewnętrznej komisji uczestniczki rozwiązywały test online.

Udział w etapie wojewódzkim gwarantowało zdobycie minimum 90% wymaganej liczby punktów. Maja Szamburska z klasy IV b uzyskując 29 na 30 możliwych punktów zapewniła sobie awans do finału, który odbędzie się 2 czerwca. Uczestnicy musieli wykazać się rozległą wiedzą dotyczącą dziedzictwa kulturowego, historii i tradycji regionu.

reklama

Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce to coroczny konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski z patronatem honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

źródło: UG Malanów

Podobne artykuły

Mali programiści z Malanowa

Mali programiści z Malanowa

17 czerw.

"Pomaganie jest fajne" czyli świąteczna akcja pomocy...

20-12-2020
Słyszałeś? Reaguj, pamiętaj! - akcja...

Słyszałeś? Reaguj, pamiętaj! - akcja profilaktyczna...

30-10-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama