środa 23 czerwca 2021

Albina, Wandy, Zenona

20°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

W Tuliszkowie powstanie KLUB SENIOR+

W Tuliszkowie powstanie KLUB SENIOR+
 

Gmina i Miasto Tuliszków otrzymała dotację o wartości 184 562,00 zł na uruchomienie domu Seniora. W ramach programu wieloletniego „Senior+” do końca listopada br. gmina dokona remontu budynku po byłej bibliotece.

Na terenie Gminy i Miasta Tuliszków nie funkcjonuje dom dziennego pobytu, ani inna placówka wsparcia dla osób starszych. W związku z tym Burmistrz Krzysztof Roman planuje przeprowadzenie remontu budynku po byłej Bibliotece Publicznej w celu jego przystosowania do funkcjonowania Klubu Senior+ zgodnie z wszelkimi standardami i wymogami.

reklama

Otrzymana dotacja umożliwi przeprowadzenie remontu obiektu i jego dostosowanie do potrzeb osób starszych. Adresatami programu „SENIOR+” będą osoby starsze, nieaktywne zawodowo po ukończeniu 60 roku życia, zamieszkałe na terenie Gminy i Miasta Tuliszków, zarówno pełnosprawne jak i niepełnosprawne. Termin realizacji projektu czerwiec - listopad 2021 r.

źródło: UMiG Tuliszków

Podobne artykuły

Grant dla UKS Sprinter Słodków

Grant dla UKS Sprinter Słodków

2 czerw.
Gmina i Miasto Tuliszków otrzymała...

Gmina i Miasto Tuliszków otrzymała dofinansowanie na...

26 maj.
W Gminie Turek powstanie 351 instalacji...

W Gminie Turek powstanie 351 instalacji...

6 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama