piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Umowa na odbiór odpadów w gminie Malanów podpisana. Stawki bez zmian

Umowa na odbiór odpadów w gminie Malanów podpisana. Stawki bez zmian
 

 20.05.2021 roku w Urzędzie Gminy w Malanowie została zawarta umowa świadczenie usług ,,Odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych z terenu Gminy Malanów”. W postępowaniu przetargowym na realizację zadania wpłynęła jedna oferta.

Złożył ją Zakład Oczyszczania „GMI-TUR” Wiesław Baranowski z siedzibą: w Turku ul. Paderewskiego 17. Zawarta w czwartek umowa opiewa na kwotę 572.434,35 zł i będzie obowiązywać od lipca 2021 roku przez kolejnych 12 miesięcy, a więc do czerwca 2022 roku. Zebrane z terenu gminy odpady trafią do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych „Orli Staw”, natomiast w okresie planowanego przestoju technologicznego ww. zakładu śmieci trafią do innego zakładu utylizacji, który wskaże gmina.

reklama

Podpisana umowa nie wpłynie negatywnie na „kieszenie mieszkańców”. Obowiązujące Opłaty za odpady komunalne pozostaną na takim samym poziomie jak do tej pory.

źródło: UG Malanów

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Do trzech razy sztuka. Jak burmistrz Gebler...

Do trzech razy sztuka. Jak burmistrz Gebler uciekł...

13 czerw.
Śmieci coraz droższe. Mieszkańcy Gminy Turek od...

Śmieci coraz droższe. Mieszkańcy Gminy Turek od...

24 maj.
Orlik z Dobrej liderem akcji

Orlik z Dobrej liderem akcji "Piłki za puszki"

11 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama