piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Oddział Wewnętrzny szpitala w Turku zamknięty. Powodem brak personelu.

Oddział Wewnętrzny szpitala w Turku zamknięty. Powodem brak personelu.
 

W czwartek 27 maja br. Starostwo Powiatowe w Turku informuje, że Oddział Wewnętrzny w turkowskiej lecznicy z powodu niedoboru personelu medycznego zostaje tymczasowo zamknięty.

Starosta Turecki oraz Dyrektor szpitala w Turku, wzięli dziś udział w posiedzeniu Rady Społecznej SP ZOZ wraz z przedstawicielami samorządów gmin powiatu tureckiego. W ramach spotkania przekazano informację o wstrzymaniu działalności oddziału, a także poinformowano, że prowadzone są intensywne działania w celu pozyskania lekarzy dla zapewnienia pacjentom oddziału opieki medycznej. Oddział Chorób Wewnętrznych w turkowskim szpitalu zawiesza działalność od 1 czerwca 2021 r. do odwołania.

reklama

-Pacjenci wymagający hospitalizacji w zakresie chorób wewnętrznych będą przyjmowani przez ościenne szpitale. Aktualnie przebywający na oddziale pacjenci mają zapewnioną profesjonalną opiekę medyczną. O rezultatach podejmowanych działań będziemy informować na bieżąco - informuje w komunikacie Starostwo Powiatowe w Turku.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5

Podobne artykuły

O wątpiącym radnym Mariuszu, niepewnym...

O wątpiącym radnym Mariuszu, niepewnym dyrektorze...

12 maj.
Kardiologiczna i chorób wewnętrznych. Nowe...

Kardiologiczna i chorób wewnętrznych. Nowe poradnie...

6 maj.
Szpital w Turku nominowany do tytułu

Szpital w Turku nominowany do tytułu "Wzorowej...

5 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama