poniedziałek 26 lipca 2021

Anny, Mirosławy, Joachima

18°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Jubileusz pożycia małżeńskiego 22 par z gminy Dobra.

Jubileusz pożycia małżeńskiego 22 par z gminy Dobra.
 

Każde małżeństwo co roku obchodzi ważne święto - swoją rocznicę ślubu. W poniedziałek 31 maja br. odbyły się uroczystości związane z obchodami jubileuszu pożycia małżeńskiego 22 par z gminy Dobra. W jednym miejscu spotkali się małżonkowie, którzy mogą pochwalić się już 45, 50 a nawet 65 letnim stażem małżeńskim. Uroczystości rozpoczęła msza święta w Kościele pw NNMP w Dobrej, a ich dalsza część odbyła się w Centrum Kultury w Dobrej.

Organizatorem dzisiejszego spotkania był samorząd Gminy Dobra. -Cieszymy się bardzo, że Państwo Jubilaci zechcieli przyjąć zaproszenie na dzisiejszą uroczystość, by spojrzeć razem z nami na minione lata i podzielić się swymi wspomnieniami i doświadczeniem. - tymi slowami powitali jubilatów organizatorzy.

reklama

W uroczystościach wzięli udział: Burmistrz Dobrej  Tadeusz Gebler, Zastępca Burmistrza Przemysław Tomczak, Tomasz Gil – Przewodniczący Rady Miejskiej w Dobrej, Beata Kmieć - Skarbnik Dobrej, Barbara Stasiak – zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, Jacek Gajewski - Dyrektor Centrum Kultury w Dobrej oraz kapłani z parafii Dobra, Boleszczyn oraz Miłkowice.

Aby uświetnić dzisiejszą uroczystość młodzież pod opieką instruktorów z Centrum Kultury w Dobrej przygotowali specjalnie dla Państwa Jubilatów występ okolicznościowy. -Z całego serca składamy najserdeczniejsze życzenia dla każdej z świętujących dzisiaj par. Życzymy dużo miłości i zdrowia na dalsze lata. Gratulujemy wytrwałości! Wasze święto dzisiaj, jest świętem całej gminy Dobra, bo to od Was trzeba się uczyć i brać przykład. 65, 50 i 45 lat trwania w małżeństwie to powód do radości i dumy! - podkreślono w trakcie spotkania.

Podobne artykuły

Kawęczyn: Od lat kroczą we dwoje małżeńskim...

Kawęczyn: Od lat kroczą we dwoje małżeńskim...

7 lip.
Walne Zgromadzenie w Stowarzyszeniu

Walne Zgromadzenie w Stowarzyszeniu "Nadzieja"...

24 czerw.
Pięć par świętowało 50-lecie zawarcia związku...

Pięć par świętowało 50-lecie zawarcia związku...

18 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama