piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Grant dla UKS Sprinter Słodków

Grant dla UKS Sprinter Słodków
 

Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu rozstrzygnął nabór wniosków na realizację w 2021 r. Programu Klub. Dofinansowanie (w łącznej kwocie 57 135 tys. zł) otrzymało 5131 klubów z terenu całego kraju.

Po raz kolejny beneficjentem programu został UKS „SPRINTER” Słodków prowadzony przez Pana Roberta Rosiaka. Klub ze Słodkowa otrzymał grant w wysokości 10.000 złotych. Środki finansowe zostaną przeznaczone na zakup strojów  sportowych, na wynagrodzenie prowadzącego zajęcia oraz organizację obozu sportowego.

reklama

Nadmienić należy, że w projekcie partycypuje Gmina Turek, zabezpieczając 30% wartości kosztorysu. W ramach projektu od 1 marca do 15 listopada  prowadzone są zajęcia sportowe, w których uczestniczy 20 dzieci i młodzieży, uczniów z terenu Gminy Turek.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Grant dla UKS Sprinter Słodków

Podobne artykuły

Przywieźli dwa brązowe medale! Zawodnicy UKS...

Przywieźli dwa brązowe medale! Zawodnicy UKS Skoczek...

28 wrz.
Młodzi lekkoatleci z powiatu tureckiego wrócili...

Młodzi lekkoatleci z powiatu tureckiego wrócili z...

12 wrz.
Dofinansowanie na obóz i buty. Sprinter ze...

Dofinansowanie na obóz i buty. Sprinter ze Słodkowa...

6 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama