wtorek 22 czerwca 2021

Pauliny, Sabiny, Tomasza

26°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Będzie nowa nawierzchnia na drodze w Gąsinie

 Będzie nowa nawierzchnia na drodze w Gąsinie
 

W poniedziałek 7 czerwca br. Kierownik Zarządu Dróg Powiatowych w Turku Andrzej Paruszewski w obecności Starosty Tureckiego Dariusza Kałużnego oraz Radnego Rady Powiatu Tureckiego z terenu gminy Przykona Ryszarda Papierkowskiego podpisał umowę na „Przebudowę drogi powiatowej nr 4499P Rogów - Gąsin - Wietchinin w miejscowości Gąsin. Ze strony wykonawcy inwestycji, czyli Przedsiębiorstwa Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz, umowę podpisali Bożena Salwierz i Mariusz Harendarz.

W ubiegłym roku w pierwszym etapie przebudowy droga została poszerzona. W tym roku, po zakończeniu prac użytkownicy odcinka drogi w Gąsinie będą mogli cieszyć się nowa nawierzchnią. Z pewnością poprawi to bezpieczeństwo zarówno mieszkańców gminy Przykona jak i wszystkich poruszających się przebudowana drogą.

reklama

Szacowana wartość inwestycji to 318.194,58 zł i w całości pochodzi ze środków Powiatu Tureckiego.

Podobne artykuły

200 nowych miejsc pracy. AJ Group inwesytuje w...

200 nowych miejsc pracy. AJ Group inwesytuje w...

10 czerw.
Gmina Malanów pozyskała pieniądze z Urzędu...

Gmina Malanów pozyskała pieniądze z Urzędu...

1 czerw.
Kolejne umowy podpisane. W Tuliszkowie będą...

Kolejne umowy podpisane. W Tuliszkowie będą nowe drogi.

18 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama