poniedziałek 26 lipca 2021

Anny, Mirosławy, Joachima

18°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Grant dla Powiatu Tureckiego

Grant dla Powiatu Tureckiego
 

Powiat Turecki otrzymał grant w łącznej kwocie 157 725,00 zł w ramach projektu „STOP COVID-19. Bezpieczne systemy społeczne w Wielkopolsce”.

W ramach grantu wsparcie finansowe zostanie przekazane dla Regionalnego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Turku, Stowarzyszenia „Dajmy Szansę” w Kaczkach Średnich oraz Stowarzyszenia na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej SINTUR w Turku. 

reklama

Bezpieczne systemy społeczne w Wielkopolsce”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Poddziałanie 7.2.2 Usługi społeczne i zdrowotne - projekty konkursowe oraz pozakonkursowe w zakresie epidemii COVID-19 w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Celem projektu „STOP COVID-19. Bezpieczne systemy pomocy w Wielkopolsce” są działania związane z zapobieganiem/łagodzeniem skutków epidemii COVID-19 poprzez wsparcie podmiotów w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz pieczy zastępczej w Wielkopolsce.

źródło: Starostwo Powiatowe w Turku

Podobne artykuły

Odeszła Agata Pilarska. Wolontariusze żegnają...

Odeszła Agata Pilarska. Wolontariusze żegnają...

z wczoraj
Oklaski na premierze spektaklu

Oklaski na premierze spektaklu "MY PSY" w Miejskim...

z wczoraj
Umowa na kino w Tuliszkowie podpisana

Umowa na kino w Tuliszkowie podpisana

z wczoraj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama