sobota 24 lipca 2021

Kingi, Krystyna, Michaliny

21°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Dodatkowe kamery w Dobrej podniosą poziom bezpieczeństwa

Dodatkowe kamery w Dobrej podniosą poziom bezpieczeństwa
 

Gmina Dobra wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców rozbudowuje system monitoringu wizyjnego. W związku z tym zostały zainstalowane dodatkowe kamery zlokalizowane w newralgicznych punktach miejscowości.

Nowe kamery zostały zamontowane nana budynku byłego dworca PKS i obejmują zarówno jego tylną część jak i ulicę Kilińskiego z przejściem dla pieszych oraz na budynku Urzędu Miejskiego w Dobrej i monitorują ulicę Dekerta w kierunku Przykony. Aktualnie w systemie monitoringu wizyjnego miasta Dobra funkcjonuje 17 kamer. To ważny element systemu bezpieczeństwa.

reklama

Dostęp do materiału rejestrowanego przez kamery w Dobrej posiada także Komisariat Policji w Dobrej. Mamy nadzieję, że dzięki tym rozwiązaniom uda nam się zapobiec sytuacjom prowadzącym do niszczenia infrastruktury oraz zlikwidować gorszące zachowania w okolicach budynku byłego dworca PKS, a nasi mieszkańcy poczują przez to większy spokój i komfort.

źródło: UM Dobra

Dodatkowe kamery w Dobrej podniosą poziom bezpieczeństwa

Podobne artykuły

Kontrole pojazdów w ramach akcji

Kontrole pojazdów w ramach akcji "Zapnij pasy!...

14 lip.
Szczęśliwy finał poniedziałkowej kradzieży....

Szczęśliwy finał poniedziałkowej kradzieży. Puszka...

17 mrz.
Wideo: Zuchwała kradzież puszki z akcji...

Wideo: Zuchwała kradzież puszki z akcji...

16 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama