sobota 24 lipca 2021

Kingi, Krystyna, Michaliny

21°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Burmistrz Gebler z wotum zaufania i absolutorium za 2020 rok

Burmistrz Gebler z wotum zaufania i absolutorium za 2020 rok
 

W trakcie XXXV Sesji Rady Miejskiej, która odbyła się dziś tj 24 czerwca 2020 roku, Burmistrz Dobrej Tadeusz Gebler, przedstawił radnym szczegółowe informacje z zakresu działalności w ubiegłym roku. Następnie Rada Miejska w Dobrej podjęła jednogłośnie uchwałę w sprawie udzielenia Burmistrzowi wotum zaufania.

Rok 2021 jest trzecim, w którym zgodnie ze znowelizowanymi przepisami ustawy o samorządzie gminnym, Burmistrz Dobrej zobowiązany jest przedstawić Radzie Miejskiej raport o stanie Gminy, który obejmuje podsumowanie działalności Burmistrza w roku poprzednim w szczególności realizację polityk, programów i strategii oraz uchwał Rady Miejskiej.

reklama

Kolejnym punktem porządku obrad było sprawozdanie z wykonania budżetu za 2020 rok. Rada Miejska podjęła jednogłośnie uchwałę w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Dobra za 2020 rok oraz jednogłośnie uchwałę w sprawie udzielenia absolutorium Burmistrzowi Dobrej za 2020 rok.

Oprócz wotum zaufania oraz udzielenia absolutorium jednym z ważniejszych punktów dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Dobrej był projekt Uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Gminie Nowy Targ z przeznaczeniem na udzielenie wsparcia poszkodowanym w pożarze mieszkańcom miejscowości Nowa Biała.

fot. UM Dobra

Podobne artykuły

Jednogłośne absolutorium i wotum zaufania dla...

Jednogłośne absolutorium i wotum zaufania dla Wójt...

2 lip.
Absolutorium i wotum zaufania dla Zarządu...

Absolutorium i wotum zaufania dla Zarządu Powiatu...

1 lip.
Jednogłośne wotum zaufania i absolutorium dla...

Jednogłośne wotum zaufania i absolutorium dla wójta...

30 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama