niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Przedszkolaki z Kiełczygłowa na wakacjach w Gminie Dobra

Przedszkolaki z Kiełczygłowa na wakacjach w Gminie Dobra
 

29.06.2021 r. samorzadowecy z Dobrej mieli przyjemność gościć dzieci i wychowawczynię Przedszkola Samorządowego z Kiełczygłowa, które skierowały prośbę do gminy Dobra, aby pokazać im Zbiornik Jeziorsko i po krótce o nim opowiedzieć.

Podczas wycieczki, której przewodnikiem był Zastępca Burmistrza Przemysław Tomczak, dzieci odwiedziły Ośrodek Wypoczynkowo - Żeglarski Rafa Jeziorsko i dzięki uprzejmości właściciela pana Konrada Stolarka mogły zobaczyć przystań oraz pobawić się na placu zabaw. Następnie przejechały autobusem przez zaporę czołową zbiornika wodnego Jeziorsko, niestety ze względu na obecny jej remont nie zatrzymali się. Zastępca Burmistrza opowiadał o powstaniu Zbiornika Jeziorsko oraz budowie zapory. Na koniec wycieczka udała się do Siedlątkowa, żeby zobaczyć kościółek oraz wał zaporowy z falochronem. Wszystkim dzieciom Przemysław Tomczak wręczył upominki od gminy Dobra w postaci smyczy i breloczków.

reklama

Gmina Dobra dziękuje paniom, rodzicom i dzieciom za odwiedzenie naszej gminy. -Cieszymy się, że wybrały teren Zbiornika Jeziorsko jako kierunek swojej wycieczki. Życzymy bezpiecznych, miłych i udanych wakacji. - podsumowują samorządowcy z Dobrej.

źródło: UM Dobra

Podobne artykuły

Weekend dla dwojga. Podpowiadamy, gdzie wybrać...

Weekend dla dwojga. Podpowiadamy, gdzie wybrać się z...

6 wrz.
Tragedia na Jeziorsku. Ciężki stan uratowanej...

Tragedia na Jeziorsku. Ciężki stan uratowanej...

24 sierp.
Sołectwo Grabieniec bawiło się na Pikniku...

Sołectwo Grabieniec bawiło się na Pikniku Rodzinnym

23 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama