poniedziałek 27 września 2021

Damiana, Mirabeli, Wincentego

19°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Tuliszków: Kolejny udany rajd rowerowy z cyklu "Kilka sołectw - jedna gmina".

Tuliszków: Kolejny udany rajd rowerowy z cyklu
 

Wakacyjna pogoda sprzyja wypadom rekreacyjnym. Kolejny rajd rowerowy wpisujący się w projekt pod nazwą "Kilka sołectw - jedna gmina" już za nami.  

W niedzielne popołudnie 4 lipca br., miłośnicy dwóch kółek spotkali się na wspólnym rajdzie rowerowym po terenie gminy Tuliszków.  Rowerzyści wyruszyli w trasę liczącą 12 km, która zakończyła się  tym razem w Smaszewie, gdzie na uczestników rajdu  czekał poczęstunek i wiele ciekawych atrakcji min. dmuchany zamek, konkursy, gry, zabawy. Na mecie rajdu znalazł się również punkt informacyjny dotyczący ekologii i segregacji odpadów.

reklama

Organizatorami integracyjnego rajdu rowerowego byli: Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kobiety Gospodarne w Gadowskich Holendrach, Sołectwo Sarbicko, Koło Gospodyń Wiejskich w Smaszewie, Sołectwo Smaszew oraz Gmina i Miasto Tuliszków.

Został on zorganizowany w ramach projektu " Kilka sołectw- jedna gmina", którego wnioskodawcą jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kobiety Gospodarne w Gadowskich Holendrach. Projekt współfinansowany jest ze środków " Działaj Lokalnie" i zakłada  zorganizowanie cyklu sześciu wakacyjnych rajdów rowerowych na terenie naszej gminy. Każdy z rajdów będzie rozpoczynał się w miejscowości Gadowskie Holendry, a kończył za każdym razem w innym sołectwie.

Już dziś organizatorzyzapraszją do udziału w kolejnym rajdzie rowerowym, który odbędzie się 25 lipca 2021r.

Podobne artykuły

Weekend dla dwojga. Podpowiadamy, gdzie wybrać...

Weekend dla dwojga. Podpowiadamy, gdzie wybrać się z...

6 wrz.
Sołectwo Grabieniec bawiło się na Pikniku...

Sołectwo Grabieniec bawiło się na Pikniku Rodzinnym

23 sierp.
Piknik Strażacki

Piknik Strażacki "Wakacje z druhami" w OSP Międzylesie

23 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama