poniedziałek 27 września 2021

Damiana, Mirabeli, Wincentego

19°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Muzyczna uczta na inaugurację kolejnej odsłony Letniej Filharmonii Parkowej

Muzyczna uczta na inaugurację kolejnej odsłony Letniej Filharmonii Parkowej - Źródło: MGOK Tuliszków
Źródło: MGOK Tuliszków 

Letnia Filharmonia Parkowa powróciła do Tuliszkowa! 11 lipca na plac przed MGOK zawitali niezwykli soliści, którzy umilili wieczór zgromadzonej publiczności.

To już kolejna odsłona Letniej Filharmonii Parkowej, na którą czekało wielu wiernych fanów muzyki na żywo. Rozpoczęli ją soliści występujący na co dzień na poznańskich scenach: Agnieszka Wawrzyniak, Jarosław Patycki oraz Bartosz Kuczyk, zaprzyjaźnieni z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tuliszkowie. Dzięki temu koncertowi operetkowemu niedzielny wieczór upłynął pod znakiem pięknego śpiewu na żywo, jednak jedno jest pewne - nie byłby on taki udany, gdyby nie zgromadzona licznie tuliszkowska publiczność.

reklama

Zapraszamy na kolejny koncert operetkowy, tym razem z nutką humoru, który odbędzie się już w najbliższy czwartek! 15 lipca na tuliszkowskiej scenie usłyszymy  Annę Michalak, Klaudiusza Kapłonę oraz Tomasza Raczkiewicza. Zachęcamy do przybycia - cóż może być lepszego od odpoczynku przy wokalnej uczcie? 

Podobne artykuły

"Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski"....

12 sierp.
Póki Polska żyje w nas! Niezwykły koncert...

Póki Polska żyje w nas! Niezwykły koncert...

9 sierp.
Turkowianie stęsknieni wspólnej zabawy i...

Turkowianie stęsknieni wspólnej zabawy i koncertów....

8 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama