wtorek 27 września 2022

Damiana, Mirabeli, Wincentego

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w Malanowie!

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w Malanowie!
 

Dziś akcja związana z uruchomieniem Mobilnego Punktu Szczepień - w związku z tym w Malanowie od 9:00 obowiązuje zmiana organizacji ruchu.

To właśnie dzisiaj każda chętna osoba będzie mogła zaszczepić się w Mobilnym Punkcie Szczepień na parkingu przy firmie Sun Garden - wystarczy posiadać dowód tożsamości, nie trzeba się rejestrować. Szczepienia wykonywane będą jednodawkową szczepionką firmy Johnson & Johnson, przed otrzymaniem której wszyscy przejdą standardową kwalifikację dokonaną przez wykwalifikowany personel medyczny.

reklama

W związku zdzisiejszym Mobilnym Punktem Szczepień w godz. 9:00-17:00 na ul. Parkowej w Malanowie wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu - na odcinku od skrzyżowania ul. Parkowej z ul. Spółdzielców do parkingu przy Sun Garden ruch będzie odbywał się jednokierunkowo. Na skrzyżowaniu ul. Parkowej i ul. Spółdzielców ustawiony zostanie znak D-3 (droga jednokierunkowa), a od strony parkingu przy Sun Garden znak B-2 (zakaz wjazdu).

Źródło: Gmina Malanów

Podobne artykuły

Wrzesień pożegnamy aktywnie! Przed nami weekend...

Wrzesień pożegnamy aktywnie! Przed nami weekend...

23 wrz.
W Malanowie biegali wszyscy: przedszkolaki,...

W Malanowie biegali wszyscy: przedszkolaki,...

20 wrz.
Pomachaj kierowcy i popraw swoje...

Pomachaj kierowcy i popraw swoje bezpieczeństwo....

20 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama