Dni Turku i Gminy Turek już za 3 dni!

czwartek 05 sierpnia 2021

Emila, Karoliny, Kary

13°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Gmina Brudzew pojawi się na targach EXPO REAL 2021 w Monachium

Gmina Brudzew pojawi się na targach EXPO REAL 2021 w Monachium - źródło: Gmina Brudzew
źródło: Gmina Brudzew 

Znamy wyniki naboru na targi EXPO REAL 2021 w Monachium - jedną z gmin reprezentujących stoisko regionalne Wielkopolski ponownie będzie gmina Brudzew!

EXPO REAL to największe targi nieruchomości i inwestycji w Europie. Oferują przyjazne warunki dla skutecznego tworzenia sieci kontaktów biznesowych, analizy rynkowej i wymiany doświadczeń. To miejsce, w którym spotykają się decydenci z międzynarodowego sektora nieruchomości.

reklama

Mamy przyjemność poinformować, iż pomimo niezwykle trudnego czasu walki z pandemią koronawirusa, nie ustajemy w staraniach o nowych Przedsiębiorców oraz rozwój Gminy. - możemy przeczytać na stronie internetowej gminy Brudzew, która stoisko Wielkopolski reprezentować będzie wspólnie z z Koninem, Wrześnią, Chodzieżą oraz Pleszewem.

Targi odbędą się w dniach 11-13 października br. w centrum targowym w Monachium. Nabór wyłonił najlepiej przygotowane projekty inwestycyjne w Wielkopolsce, do których należy właśnie brudzewskie Centrum logistyczne Olimpiada Możliwości.

Źródło: Gmina Brudzew

Podobne artykuły

Ruszy remont kolejnego odcinka drogi powiatowej...

Ruszy remont kolejnego odcinka drogi powiatowej...

z wczoraj
Ponad 2 mln. na inwestycję drogową w Izabelinie II

Ponad 2 mln. na inwestycję drogową w Izabelinie II

3 sierp.
Kolejna pula rządowych dofinansowań dla Powiatu...

Kolejna pula rządowych dofinansowań dla Powiatu...

3 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama