Dni Turku i Gminy Turek już za 3 dni!

czwartek 05 sierpnia 2021

Emila, Karoliny, Kary

13°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Tuliszków w krainie czarów, czyli niedzielny pokaz iluzji

Tuliszków w krainie czarów, czyli niedzielny pokaz iluzji - Źródło: Gmina i Miasto Tuliszków
Źródło: Gmina i Miasto Tuliszków 

W ubiegłą niedzielę widzowie sceny Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Tuliszkowie przenieśli się wprost do krainy czarów!

18 lipca do Tuliszkowa przybył Tomasz Jusza, zawodowy iluzjonista, łączący swój unikalny styl z niesamowitymi efektami iluzji. Artysta od ponad 10 lat aktywnie działa na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. W tym czasie zaprezentował setki pokazów iluzji i oczarował dziesiątki tysięcy widzów, dostarczając im radość, zdumienie i zachwyt. Tomasza Juszę mogliśmy zobaczyć w programie Mam Talent w 2016 roku, gdzie zaprezentował iluzję z piaskiem i wodą.

reklama

Niedzielny wieczór w Tuliszkowie przeminął pod znakiem iluzji z humorem. Licznie zgromadzeni widzowie mieli okazję obejrzeć autorską wersję lewitacji stolika, efekt z przecinaniem i wyrównywaniem sznura czy też sztuczki karciane, a wszystko w towarzystwie humorystycznych wstawek prowadzącego pokaz.

Widzowie pokazu zapamiętają ten dzień na długo, bowiem zarówno młodsi, jak i starsi, mogli aktywnie uczestniczyć w niektórych sztuczkach. Jak widać na zdjęciach, z przywileju pomocy w pokazie chętnie skorzystano. W końcu nie za często ma się okazję, by "poczarować", prawda?

Artystyczny sezon letni w Tuliszkowie trwa w najlepsze - następnym, a jednocześnie ostatnim wydarzeniem będzie koncert "Byłaś serca biciem. Piosenki Andrzeja Zauchy i Marka Grechuty" w wykonaniu aktorów Teatru im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, który odbędzie się 22 sierpnia. Mimo tego, że do wydarzenia pozostał miesiąc, już dziś zachęcamy do zapisania daty koncertu w swoich kalendarzach!

reklama

Źródło: Gmina i Miasto Tuliszków

Podobne artykuły

Sport i zabawa, czyli obóz UKS Judo Tuliszków

Sport i zabawa, czyli obóz UKS Judo Tuliszków

18 lip.

"MY PSY", czyli wyjątkowy musical na turkowskiej...

17 lip.
Pierwsza potańcówka w parku im. Konstytucji 3...

Pierwsza potańcówka w parku im. Konstytucji 3 Maja...

17 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama