czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Projekt językowy "Small talk - big deal" w Szkole Podstawowej w Żukach

Projekt językowy
 

Od września do czerwca w Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej - Curie w Żukach realizowano projekt językowy „Small talk – big deal". Projekt zrealizowano w ramach Programu English Teaching, finansowanego przez Polsko - Amerykańską Fundację Wolności, a realizowanego przez Nidzicką Fundację Rozwoju NIDA.

W zajęciach uczestniczyło 16 uczniów klas 5-8. W ramach dotacji zakupiono pomoce dydaktyczne oraz sprzęt. Uczniowie spotykali się w każdą środę w godzinach popołudniowych, by w swobodnej atmosferze, w naturalny sposób, ćwiczyć komunikację w języku angielskim. Ponadto odbywały się zajęcia online z Craigiem, naszym native speakerem. Zajęcia te cieszyły się szczególnym zainteresowaniem, gdyż pozwoliły spróbować swoich sił w konwersacji z obcokrajowcem niemówiącym po polsku.

reklama

Podstawowym celem jaki udało się zrealizować w ramach projektu to  przede wszystkim wzmocnienie wiary we własne umiejętności językowe wśród uczestników projektu.  Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe kubki. 

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Kaczki Średnie: Znamy mistrza słówek...

Kaczki Średnie: Znamy mistrza słówek angielskich 2018!

04-04-2018
Słodków: V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach...

Słodków: V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach...

29-03-2018
Kaczki Średnie: WORD MASTER 2017. Kasia,...

Kaczki Średnie: WORD MASTER 2017. Kasia, Kornelia i...

28-03-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama