czwartek 29 września 2022

Michaliny, Michała, Rafała

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Nabór chętnych na budowę przydomowych oczyszczalni ścieków w gminie Kawęczyn

Nabór chętnych na budowę przydomowych oczyszczalni ścieków w gminie Kawęczyn
 

Urząd Gminy w Kawęczynie przygotowuje się do aplikowania o dofinansowanie na zadanie pn. „Budowa przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków”. W związku z powyższym Wójt Gminy Kawęczyn ogłasza nabór osób chętnych do uczestnictwa w programie.

Osoby zainteresowane budową przydomowych oczyszczalni ścieków mogą składać deklaracje w nieprzekraczalnym terminie do 13 sierpnia brr. Deklaracje można składać osobiście, listownie na adres: Urzędu Gminy w Kawęczynie, bądź przesłać w formie elektronicznej pocztą email. Wykonanie zadania będzie możliwe po uzyskaniu przez Gminę Kawęczyn zewnętrznego wsparcia finansowego.

reklama

Podstawowe warunki udziału w programie to posiadanie prawa własności nieruchomości, na której miałaby być wybudowana przydomowa oczyszczalnia oraz odpowiednie warunki geologiczne umożliwiające wybudowanie oczyszczalni. O kolejności udziału w projekcie będą decydować warunki, wynikające z ogłoszenia Instytucji.

źródło: UG Kawęczyn

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Dofinansowanie na obóz i buty. Sprinter ze...

Dofinansowanie na obóz i buty. Sprinter ze Słodkowa...

6 wrz.
Władysławów. Pierwsza transza komputerów dla...

Władysławów. Pierwsza transza komputerów dla dzieci...

25 sierp.
To będą szatnie na medal! Trwają wakacyjne...

To będą szatnie na medal! Trwają wakacyjne remonty w...

16 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama