sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Rodzinna zabawa na pikniku w Kunach

Rodzinna zabawa na pikniku w Kunach
 

Słoneczna pogoda i mnóstwo atrakcji czekało na tych, którzy w sobotę, tj. 14 sierpnia 2021 r., pojawili się na placu przy remizie OSP w Kunach. Wszystko za sprawą zorganizowanego tam wakacyjnego pikniku rodzinnego przez Sołectwo Kuny, Wójta Gminy Władysławów oraz Gminny Ośrodek Kultury.

Podczas sobotniej zabawy każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Najmłodsi do woli bawili się na dmuchanych zamkach i torach przeszkód, a o to, aby nawet na moment nie wkradła się nuda zadbali animatorzy. Udział w przygotowanych zabawach i konkursach nagradzany był słodkimi upominkami, nic zatem dziwnego, że chętnych nie brakowało. Dużym powodzeniem cieszyła się również loteria fantowa oraz prezentacja wozu strażackiego. Nie brakowało amatorów lokalnej kuchni, a smakołyki przygotowane przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kunach znikały w mgnieniu oka. O muzyczną oprawę sobotniego pikniku zadbała turkowska „Kapela zza Roga”, a także zespół „FOX”. 

reklama

Piknik był również okazją do promowania akcji szczepień przeciwko COVID-19, a wszyscy chętni mogli skorzystać ze szczepienia jednodawkowym preparatem.

źródło: UG Władysławów

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5
6
7
8

Podobne artykuły

Szukali pyrki w polu, znaleźli w ognisku......

Szukali pyrki w polu, znaleźli w ognisku... "Święto...

21 wrz.
U Cioci Stefanii bawili się duzi i mali....

U Cioci Stefanii bawili się duzi i mali. Ostatnie...

14 wrz.
Latające kalosze, magiczne sztuczki i zimny...

Latające kalosze, magiczne sztuczki i zimny...

22 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama