Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

14°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Tomograf w turkowskim szpitalu bezpłatnie dla wszystkich w ramach NFZ już od września

Tomograf w turkowskim szpitalu bezpłatnie dla wszystkich w ramach NFZ już od września
 

Koniec problemu z dostępnością tomografu w SP ZOZ Turek zakupionego m.in. ze środków przekazanych przez wszystkie gminy powiatu. Od września usługi pracowni tomografii komputerowej w SP ZOZ Turek w ramach ubezpieczenia NFZ będą bezpłatne i ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców powiatu tureckiego.

Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia ogłosił dziś rozstrzygnięcie postępowania prowadzonego w trybie konkursu ofert o zawarcie umów na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie: badania tomografii komputerowej z grupy powiatów Subregionu Konińskiego. Wśród podmiotów z którymi NFZ podpisze umowy na bezpatne badania znalazł się Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku.

reklama

Co to oznacza? Mieszkańcy naszego powiatu posiadający skierowanie na badanie tomografii komputerowej już od 15 września będą mogli je wykonać bezpłatnie w ramach NFZ w turkowskiej lecznicy. Pracownia tomograficzna w szpitalu w Turku będzie ogólnodostępna i bezpłatna dla wszystkich mieszkańców powiatu tureckiego, którzy potrzebują diagnostyki obrazowej. O możliwości zapisania się na badania szpital w Turku będzie informował na bieżąco.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

O wątpiącym radnym Mariuszu, niepewnym...

O wątpiącym radnym Mariuszu, niepewnym dyrektorze...

12 maj.
Kardiologiczna i chorób wewnętrznych. Nowe...

Kardiologiczna i chorób wewnętrznych. Nowe poradnie...

6 maj.
Szpital w Turku nominowany do tytułu

Szpital w Turku nominowany do tytułu "Wzorowej...

5 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama