niedziela 05 grudnia 2021

Kryspiny, Norberta, Sabiny

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Po długiej przerwie spotkania autorskie wróciły do biblioteki w Brudzewie

Po długiej przerwie spotkania autorskie wróciły do biblioteki w Brudzewie
 

W poniedziałkowy poranek Biblioteka Publiczna w Brudzewie gościła pisarkę książek dla dzieci, bibliotekarkę i wielką miłośniczkę zwierząt Agatę Widzowską.

Autorka prezentowała swoje książki, które poruszają tak ważne tematy jak: niepełnosprawność, odrzucenie przez grupę czy przemiana bohatera. Opowiadała o głównych bohaterach - Szogunie i Remiku. Uczestnicy spotkania rozwiązywali literackie zagadki i próbowali swoich sił w łamańcach językowych, które niesie ze sobą nasz język ojczysty. Młodzi czytelnicy mieli także okazję zobaczyć, jak wyglądają oryginały ilustracji artystycznej do teatrzyku kamishibai pt. "Podspodek". Na zakończenie spotkania każdy otrzymał autograf z dedykacją do książek autorstwa pani Agaty.

reklama

Uczestnicy spotkania otrzymali także upominki w postaci eko-tuby. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji zadania „EKO biblioteka, czyli animacja czytelnictwa po brudzewsku”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Petkiem w...

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Petkiem w...

16 wrz.
Narodowe Czytanie 2021 w...

Narodowe Czytanie 2021 w Bibliotece Publicznej Gminy...

6 wrz.
Ekologiczny czerwony kapturek w Brudzewie

Ekologiczny czerwony kapturek w Brudzewie

24 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama