niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

8°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Jubileusz pożycia małżeńskiego w gminie Tuliszków

Jubileusz pożycia małżeńskiego w gminie Tuliszków
 

W środę, 8 września 2021 roku, w Restauracji Meteora w Tuliszkowie odbyła się uroczystość zorganizowana z okazji Jubileuszu 50- lecia i 60- lecia pożycia małżeńskiego.

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Złote gody to rocznica niezwykła, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. Nadal szczęśliwi, wciąż oddani swym uczuciom małżonkowie, z dumą przyjmowali medale i gratulacje od Krzysztofa Romana-Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków oraz  Magdaleny Zielińskiej -Zastępcy Kierownika USC.

reklama

Burmistrz Krzysztof Roman skierował słowa uznania pod adresem dostojnych Jubilatów, podziękował im za godne i długie pożycie małżeńskie, za piękny przykład dla młodego pokolenia. Pary otrzymały pamiątkowe listy gratulacyjne, kwiaty i upominki.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

50-lecie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

50-lecie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

14 wrz.
Poczet OSP Turek na warszawskich obchodach...

Poczet OSP Turek na warszawskich obchodach 100-lecia...

9 wrz.
Inauguracja roku szkolnego z nowymi dyrektorami...

Inauguracja roku szkolnego z nowymi dyrektorami w...

2 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama