niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

8°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Na festynie sportowym w Dobrej bawiły się dzieci, młodzież i całe rodziny

Na festynie sportowym w Dobrej bawiły się dzieci, młodzież i całe rodziny - fot. Stowarzyszenie Aktywny Orlik
fot. Stowarzyszenie Aktywny Orlik 

W sobotę 11 września na orliku w Dobrej odbył się Festyn sportowo - profilaktyczny "Lato dla zdrowia z dala od używek" oraz Dzień Sportu na Orliku 2021. W ramach wydarzenia na orliku przed halą sportową w Dobrej bawiło się ponad 300 dzieci wraz z rodzinami.

Dzięki zaangażowaniu wielu osób udało się zorganizować imprezę dla dzieci, młodzieży, dorosłych, rodzin i seniorów. Tego dnia na orliku atrakcję czekały na wszystkich. Dzień Sportu rozpoczął się rozgrzewką dla wszystkich uczestników, a następnie odbyło się wiele konkurencji sprawnościowych i wyścigów. Między innymi wyścigi rzędów, wyścigi na bananie, przeciąganie liny, tor przeszkód w alkogoglach czy dojenie krowy na czas. Na zakończenie zmagań sportowych odbył się mecz międzypokoleniowy, w którym zmierzyły drużyny złożone z dzieci i dorosłych.

reklama

Wszystkie dzieci mogły korzystać ponadto z dodatkowych atrakcji przygotowanych przez Dj. Wodzireja Marka Górskiego. Były Bumperballe, zabawy z hustą, dmuchane zamki, oraz nowość poduszkowce. Jeśli ktoś zgłodniał, mógł za darmo skorzystać ze strefy gastronomicznej, gdzie serwowane były kiełbaski, hot dogi, wata cukrowa, popcorn, woda i napoje przygotowywane m.in. przez burmistrza Tadeusza Geblera i zastępcę Przemysława Tomczaka.

Na koniec imprezy odbyło się podsumowanie loterii fantowej, w której główną nagrodą był rower, ale nie brakowało też innych nagród: bonów podarunkowych, Gier planszowych, koszulek, piłek czy sprzętu elektronicznego.

Impreza została zorganizowana przez Stowarzyszenie Aktywny Orlik przy współudziale Urzędu Gminy w Dobrej na czele z Burmistrzem Tadeuszem Geblerem i Zastępcą Burmistrza Przemysławem Tomczakiem oraz Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

reklama

Impreza niemogła by się odbyć bez wsparcia osób prywatnych i sponsorów: Miejsko- Ludowy Klub Sportowy Wicher Dobra, DJ/ Wodzirej Marek Górski, Sklep Odzieżowy Pantera w Kawęczynie, Sklep Odzieżowy Margaret w Turku, Sklep Odzieżowy Pani Adrianny Koba w Dobrej, Sklep Odzieżowy EDYTA w Dobrej, Zakład Mięsny Smoliński Pan Maciej Smoliński, Firma Zina, Just4Fotball, Koło Gospodyń Wiejskich Potworowianki.

źródło: Stowarzyszenie Aktywny Orlik

Podobne artykuły

Wideo: Jest wykonawca i zabezpieczone środki na...

Wideo: Jest wykonawca i zabezpieczone środki na...

3 wrz.
Wideo: Ludowcy o trudnej sytuacji szpitala w...

Wideo: Ludowcy o trudnej sytuacji szpitala w Turku....

2 wrz.
Ponad pół tysiąca zaszczepionych w mobilnych...

Ponad pół tysiąca zaszczepionych w mobilnych...

2 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama