wtorek 27 września 2022

Damiana, Mirabeli, Wincentego

17°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Mobilny Punkt Szczepień już w tę sobotę w firmie Ambro

Mobilny Punkt Szczepień już w tę sobotę w firmie Ambro
 

W najbliższą sobotę 18 września kolejna szansa na zaczepienie się bez rejestracji w ramach akcji #SzczepimySię. Organizowana przez firmę Ambro w Przykonie oraz Centrum Diagnostyki Obrazowej i Lekarzy Specjalistów Rodamed i Ochotniczą Straż Pożarną w Turku akcja utworzy na placu pod biurowcem firmy Mobilny Punkt Szczepień.

Sobotnia akcja szczepień to okazja na przyjęcie najwyżej ocenianej szczepionki i co najważniejsze jednorazowej firmy Johnson&Johnson i dwudawkowej Pfizer. W ramach sobotniego szczepienia jest także możliwość przyjęcia drugiej dawki szczepionki Pfizer . Mobilny Punkt Szczepień będzie funkcjonował w godzinach od 8.00 do 14.00 na placu pod biurem Ambro (ul. Przemysłowa 18, Przykona). Zaszczepienie się jest możliwe bez wcześniejszego zapisu, wystarczy jedynie wziąć ze sobą dowód osobisty.

reklama

Ponadto druhowie z OSP Turek zapewniają pomoc dla osób, które samodzielnie nie mogą przybyć na szczepienie. Każdy kto potrzebuje takiej pomocy może kontaktować się bezpośrednio z OSP Turek pod numerem telefonu 518 873 436. Zachęcamy do szczepień! Uchrońmy siebie i bliskich przed czwartą falą pandemii!

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Mobilny Punkt Szczepień już w tę sobotę w firmie Ambro

Podobne artykuły

Rekrutacja w Ambro Express - specjalista z...

Rekrutacja w Ambro Express - specjalista z językiem...

7 mrz.
AMBRO CUP 2022. W piłkę pograli, puszkę WOŚP...

AMBRO CUP 2022. W piłkę pograli, puszkę WOŚP zapełniali

24 st.
I Edycja AMBRO CUP 2022 już w najbliższą sobotę

I Edycja AMBRO CUP 2022 już w najbliższą sobotę

19 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama