niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

8°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Mobilny Punkt Szczepień już w tę sobotę w firmie Ambro

Mobilny Punkt Szczepień już w tę sobotę w firmie Ambro
 

W najbliższą sobotę 18 września kolejna szansa na zaczepienie się bez rejestracji w ramach akcji #SzczepimySię. Organizowana przez firmę Ambro w Przykonie oraz Centrum Diagnostyki Obrazowej i Lekarzy Specjalistów Rodamed i Ochotniczą Straż Pożarną w Turku akcja utworzy na placu pod biurowcem firmy Mobilny Punkt Szczepień.

Sobotnia akcja szczepień to okazja na przyjęcie najwyżej ocenianej szczepionki i co najważniejsze jednorazowej firmy Johnson&Johnson i dwudawkowej Pfizer. W ramach sobotniego szczepienia jest także możliwość przyjęcia drugiej dawki szczepionki Pfizer . Mobilny Punkt Szczepień będzie funkcjonował w godzinach od 8.00 do 14.00 na placu pod biurem Ambro (ul. Przemysłowa 18, Przykona). Zaszczepienie się jest możliwe bez wcześniejszego zapisu, wystarczy jedynie wziąć ze sobą dowód osobisty.

reklama

Ponadto druhowie z OSP Turek zapewniają pomoc dla osób, które samodzielnie nie mogą przybyć na szczepienie. Każdy kto potrzebuje takiej pomocy może kontaktować się bezpośrednio z OSP Turek pod numerem telefonu 518 873 436. Zachęcamy do szczepień! Uchrońmy siebie i bliskich przed czwartą falą pandemii!

Mobilny Punkt Szczepień już w tę sobotę w firmie Ambro

Podobne artykuły

Piknik Szczepienny w Chylinie. Będą atrakcje...

Piknik Szczepienny w Chylinie. Będą atrakcje dla...

16 wrz.
Gospodynie z KGW Ewinów zapraszają na Festyn ze...

Gospodynie z KGW Ewinów zapraszają na Festyn ze...

16 wrz.
Kto zaszczepi seniorów przeciwko grypie w...

Kto zaszczepi seniorów przeciwko grypie w Turku? UM...

9 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama