poniedziałek 29 listopada 2021

Błażeja, Margerity, Saturnina

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Delegacja z Warmii i Mazur w gościnnej gminie Dobra

Delegacja z Warmii i Mazur w gościnnej gminie Dobra
 

W czwartek tj. 30.09.2021 r. w gminie Dobra gościiła delegacja z województwa warmińsko - mazurskiego składająca się z przedstawicieli władz samorządowych, lokalnych grup działania z terenu Warmii i Mazur oraz przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko - Mazurskiego.

Celem wizyty było zaprezentowanie gościom przykładów dobrych praktyk realizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 (PROW 2014- 2020) na terenie Gminy Dobra. Delegacja została przywitana przez włodarzy naszej gminy w Centrum Kultury w Dobrej. Pan Burmistrz Tadeusz Gebler przedstawił prezentację na temat inwestycji zrealizowanych w zakresie PROW 2014 – 2020.

reklama

Goście wraz z samorządowcami z Dobrej udali się także na krótką wizytację w terenie. W trakcie spaceru mieli okazję zobaczyć park, centrum miasta oraz lokalne targowisko.

Źródło/fot.: UM Dobra

Podobne artykuły

Wojsko na ulicach miasta. Spokojnie... to tylko...

Wojsko na ulicach miasta. Spokojnie... to tylko...

27 list.
Kłopoty z komunikacją, czyli czy nasz powiat...

Kłopoty z komunikacją, czyli czy nasz powiat jest...

27 list.
E-paragon już niebawem w kasach  on-line

E-paragon już niebawem w kasach on-line

27 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama