niedziela 25 września 2022

Aureli, Kamila, Kleofasa

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Nowa droga asfaltowa w Żdżarach poprawi bezpieczeństwo

Nowa droga asfaltowa w Żdżarach poprawi bezpieczeństwo
 

We wtr=orek 5 października w gminie Kawęczyn odbył się odbiór inwestycji drogowej pn. „Budowa drogi gminnej wraz ze zjazdami do gruntów rolnych w miejscowości Żdżary”.

Mieszkańcy miejscowości Żdżary uzyskali nowy odcinek drogi asfaltowej o długości 0,836 km (od drogi wojewódzkiej nr 471 do granicy z miejscowością Tokary Drugie). Inwestycję zrealizowane zostało przez Przedsiębiorstwo Robót – Drogowo Mostowych S.A. z siedzibą ul. Toruńska 200, 62-600 Koło, która została wyłoniona w procedurze przetargowej, wartość robót odebranych wynosi 537.003,93 zł brutto.

reklama

Na przedmiotową inwestycję Gmina Kawęczyn pozyskała dotację z budżetu Województwa Wielkopolskiego na budowę dróg dojazdowych do gruntów rolnych w wysokości 132 750,00 zł. Budowana droga wpłynie na poprawę bezpieczeństwa ruchu oraz ułatwi dojazd do znajdujących się w pobliżu nieruchomości.

źródło/fot.: UG Kawęczyn

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3

Podobne artykuły

Wszystko wskazuje na to że bloki komunalne...

Wszystko wskazuje na to że bloki komunalne jednak...

22 wrz.

"Pod Biało-Czerwoną" w Kawęczynie. Nowy maszt...

19 sierp.
Już wkrótce kierowcy wrócą na Uniejowską....

Już wkrótce kierowcy wrócą na Uniejowską. Dobiegają...

12 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama