sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Co się wydarzyło w poniedziałek w Kaczkach Śr.? Uczeń z obrażeniami twarzy w szpitalu.

Co się wydarzyło w poniedziałek w Kaczkach Śr.? Uczeń z obrażeniami twarzy w szpitalu.
 

Czy doszło do wypadku z udziałem nieletniego w dniu wczorajszym w Kaczkach Średnich na terenie byłych warsztatów ZSR zweryfikuje turkowska Policja. Chłopiec, 17-letni uczeń Zespołu Szkół Rolniczych z poważnymi obrażeniami twarzy znajduje się w szpitalu.

Co wydarzyło się w poniedziałek 11 października w godzinach porannych w Kaczkach Średnich owiane jest na chwilę obecną tajemnicą. W przestrzeni publicznej krążą różne wersje wydarzeń, których skutkiem miałyby być obrażenia twarzy i poważny stan zdrowia ucznia, którego z ZSR w Kaczkach Średnich przetransportowano do szpitala.

reklama

Komenda Powiatowa Policji w Turku potwierdza interwencję w poniedziałek 11 października 2021 r. w Kaczkach Średnich na zgłoszenie dyrektor placówki Elżbiety Karwackiej. -Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Śr. zgłosiła, że na terenie należącym do szkoły znajdują się osoby pod wpływem alkoholu. Przybyły na miejsce patrol ustalił, że jedna osoba miała obrażenia związane z krwawieniem z ust. Osoba była przytomna. W związku z tym wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego który przetransportował osobę tą do SP ZOZ w Turku - informuje asp.sztab. Dorota Grzelka z KPP Turek dodając, że trwają czynności związane z ustaleniem przyczyn powstania obrażeń. -Policja prowadzi czynności dotyczące narażenia 17-letniego mieszkańca powiatu tureckiego na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu zgodnie z artykułem 160 Kodeksu Karnego. - dodaje Dorota Grzelka.

O komentarz lub też informacje zgłosiliśmy się bezpośrednio do dyrektor ZSR CKP Elżbiety Karwackiej, która odmówiła rozmowy na temat poniedziałkowych wydarzeń odsyłając do Komendy Powiatowej Policji w Turku, która zajmuje się sprawą.

Według jednego z nieoficjalnych opisów poniedziałkowych wydarzeń, na nieczynnych terenach warsztatów miało dojść do upadku ucznia z okna jednego z budynków gospodarczych. Młody człowiek miał upaść na twarz i zacząć krwawić. 17-latek obecnie przebywał w szpitalu skąd został przewieziony do specjalistycznej kliniki w Łodzi. Miał utracić uzębienie i doznać złamania szczeki na skutek upadku.

Na skrzynkę oraz telefon redakcyjny otrzymujemy od wczoraj wiele zgłoszeń z których wywnioskować można wielkie rozżalenie, że informacja o incydencie jest skrzętnie wyciszana i brak jakichkolwiek oficjalnych komunikatów związanych z poniedziałkowymi wydarzeniami.

reklama

MS

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Co się wydarzyło w poniedziałek w Kaczkach Śr.? Uczeń z obrażeniami twarzy w szpitalu.

Podobne artykuły

Policyjna akcja NURD w powiecie tureckim....

Policyjna akcja NURD w powiecie tureckim. Wykazano...

29 wrz.
Oszuści namówili mieszkankę powiatu do...

Oszuści namówili mieszkankę powiatu do zaciągnięcia...

7 wrz.
Odnaleziona cała i zdrowa. Nocne poszukiwania...

Odnaleziona cała i zdrowa. Nocne poszukiwania...

28 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama