sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Spotkanie z Sołtysami z gminy Malanów

Spotkanie z Sołtysami z gminy Malanów
 

We wtorkowe popołudnie, 12 października br., odbyło się cykliczne spotkanie Sołtysów z terenu Gminy Malanów z przedstawicielami samorządu gminnego - Wójtem, Sekretarzem oraz Dyrektorem PGK. W spotkaniu uczestniczył również Kierownik ARiMR w Turku - Jan Smak i Powiatowy Lekarz Weterynarii - Jan Radzimski.

Na początku spotkania w gronie Sołtysów powitano Pawła Nowickiego - nowego Sołtysa Sołectwa Miłaczewek. Następnie głos zabrali goście. Jako pierwszy wystąpił Kierownik ARiMR, który omówił bieżące działania Agencji oraz aktualne i planowane nabory wniosków. Następnie Powiatowy Lekarz Weterynarii przedstawił problematykę związaną z ASF. Korzystając z faktu, że jeden z gości jest wiceprzewodniczącym powiatu tureckiego, Sołtysi podnosili kwestie związane ze stanem i bieżącym utrzymaniem dróg powiatowych na terenie gminy Malanów.

reklama

W dalszej części spotkania rozmawiano między innymi o szczepieniach, zebraniach sołeckich, naprawach dróg gminnych, wykaszaniu poboczy i wycince krzewów, roli Sołtysa jako funkcjonariusza publicznego, gminnych inwestycjach, przygotowaniu do zimy oraz o innych bieżących sprawach dotyczących poszczególnych sołectw.

źródło: UG Malanów

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Spotkanie z Sołtysami z gminy Malanów

Podobne artykuły

Sołtyska Joanna na czele Przykony!

Sołtyska Joanna na czele Przykony!

z wczoraj
Kawęczyniak z urodzenia. Sylwester Kasprzak...

Kawęczyniak z urodzenia. Sylwester Kasprzak jednym z...

15 lip.
Z wizytą na dalekiej północy i w krainie...

Z wizytą na dalekiej północy i w krainie...

14 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama