niedziela 24 października 2021

Arety, Marty, Marcina

4°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

PSP Turek edukowało w ramach XIX Rajdu "Pieczonego Ziemniaka"

PSP Turek edukowało w ramach XIX Rajdu
 

W słoneczne, niedzielne przedpołudnie 10 października 2021 r. strażacy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Turku uczestniczyli w  XIX Integracyjnym Rajdzie Turystycznym  „Pieczonego Ziemniaka” organizowanym przez PTTK Odział Turek.

Rajd był doskonałą okazją do działań z zakresu prewencji społecznej, tym bardziej, że uczestniczyło w nim około 700 osób. Na specjalnie przygotowanym stanowisku w Leśnictwie Grzymiszew strażacy udzielali instruktarzu  z zakresu pomocy przedmedycznej podczas zdarzenia z zatrzymaniem krążenia u osoby dorosłej lub dziecka. 

reklama

W związku z rozpoczętym sezonem grzewczym instruowano o obowiązkach wynikających z eksploatacji przewodów spalinowych oraz zachęcano do zakupu i montażu  czujek tlenku węgla bądź dymu.

źródło/fot.: PSP Turek

 

PSP Turek edukowało w ramach XIX Rajdu

Podobne artykuły

Lubisz odkrywać leśne ścieżki, dobrze się przy...

Lubisz odkrywać leśne ścieżki, dobrze się przy tym...

20 paźd.
Ćwiczenia ewakuacyjne w DPS Skęczniew

Ćwiczenia ewakuacyjne w DPS Skęczniew

14 paźd.
Powrót minionej epoki. Zapraszamy na niedzielny...

Powrót minionej epoki. Zapraszamy na niedzielny...

13 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama