poniedziałek 29 listopada 2021

Błażeja, Margerity, Saturnina

0°C słabe opady śniegu Pogoda 7 dni »
reklama

Aerobik, seans filmowy i konkurencje umysłowe, czyli Noc Bibliotek w Brudzewie.

Aerobik, seans filmowy i konkurencje umysłowe, czyli Noc Bibliotek w Brudzewie. - fot. Biblioteka Publiczna Gminy Brudzew
fot. Biblioteka Publiczna Gminy Brudzew 

Dużo frajdy sprawiła Biblioteka Publiczna Gminy Brudzew młodym czytelnikom, którzy uczestniczyli w nocnych zmaganiach, zorganizowanych w ramach Nocy Bibliotek.

Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem „Czytanie wzmacnia”. Organizatorzy, stosując się do myśli przewodniej, przygotowali mnóstwo konkurencji wzmacniających, zarówno umysł, jak i ciało.

reklama

Za sprawą niezliczonej ilości łamigłówek i zadań z książkami oraz wyzwań sportowych (nawet aerobik), uczestnicy nie mieli czasu na odpoczynek. Odetchnąć udało się dopiero podczas posiłku, ufundowanego przez lokalną Pizzerię Remi oraz w trakcie, zaplanowanego na zakończenie, seansu filmowego. W Bibliotecznym Kinie Najmłodszych, uczestnicy Nocy Bibliotek spotkali się z bohaterami znanej serii książek detektywistycznych dla dzieci, Lasse i Mają.

Organizator składa serdeczne podziękowania pani Elżbiecie Grązik oraz Pizzerii Remi za pomoc w organizacji Nocy Bibliotek 2021.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Lech Lament w bibliotece

Lech Lament w bibliotece

25 list.
Konkursy w ramach miesiąca bibliotek w ZSR CKP

Konkursy w ramach miesiąca bibliotek w ZSR CKP

10 list.
Szkolili się dla mieszkańców w Miejskiej...

Szkolili się dla mieszkańców w Miejskiej Bibliotece...

4 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama