niedziela 05 grudnia 2021

Kryspiny, Norberta, Sabiny

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Dzień Edukacji Narodowej w SP Dziadowice

Dzień Edukacji Narodowej w SP Dziadowice
 

W zeszłą środę 13 października w Szkole Podstawowej w Dziadowicach obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Grono pedagogiczne, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć program artystyczny przedstawiony przez uczniów z klasy VII i VIII, a urozmaicony przez wokalistów z klasy IV i III.

Uroczystość, przygotowana przez Samorząd Uczniowski, pełna była refleksyjnych wierszy i humorystycznych akcentów. Dowcipne dialogi pokazywały pracę nauczyciela jako tę, która dostarcza wielu  emocji, ale też wymaga odporności, charakteru i nierzadko fantazji niezbędnej w relacjach na płaszczyźnie nauczyciel  i uczeń. 

reklama

Ze słów młodych artystów jasno wynika, iż uczniowie doskonale rozumieją w czym tkwi istota nauczycielskiej  profesji i jak ważne jest, by w ten wyjątkowy dzień w roku, słowem i piosenką wyrazić podziękowanie za trud i zaangażowanie, jakie nauczyciele wkładają, by prowadzić uczniów do źródeł wiedzy.

źródło: SP Dziadowice / SU

Podobne artykuły

Dzień Edukacji Narodowej w Starostwie...

Dzień Edukacji Narodowej w Starostwie Powiatowym w...

19 paźd.
W Zespole Szkół Technicznych świętowali

W Zespole Szkół Technicznych świętowali "Dzień...

18 paźd.
Kwiaty, życzenia i gratulacje w Dzień Edukacji...

Kwiaty, życzenia i gratulacje w Dzień Edukacji...

15 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama