niedziela 05 grudnia 2021

Kryspiny, Norberta, Sabiny

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Prymusi z gminy Władysławów odebrali stypendia naukowe

Prymusi z gminy Władysławów odebrali stypendia naukowe
 

Ciężka praca się opłaca – te słowa mogą w pełni potwierdzić uczniowie z gminy Władysławów, którzy w minionym roku szkolnym uzyskali wyróżniające wyniki w nauce i sięgnęli po najwyższe laury w konkursach na szczeblu ponadgminnym. We wtorek, tj. 19 października 2021 r., prymusi odebrali z rąk Wójt gminy Elżbiety Klanowskiej stypendia naukowe.

Stypendium Wójta Gminy Władysławów przyznawane jest corocznie tym uczniom, którzy mogą pochwalić się nie tylko wysoką średnią, ale też osiągnięciami w konkursach ponadgminnych (laureaci). O ważnej roli rodziców i nauczycieli w sukcesach naukowych dzieci wspominała w swoim przemówieniu Pani Wójt Elżbieta Klanowska. ,,Edukacja odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu i jej główną funkcją jest przygotowanie do życia w ciągle zmieniającym się świecie. To ona jest głównym motorem do tego, abyśmy mogli ukształtować swoją osobowość, abyśmy mogli rozwijać swoje zdolności, poznawać nowe pasje…Ten rok szkolny 2020/21 nie należał do łatwych. Nowa rzeczywistość sprawiła, że wszyscy musieliśmy przygotować się do innej pracy. Wymagało to samokontroli, samodyscypliny, ale efekty są zdumiewające” – mówiła Wójt Gminy, gratulując uczniom wyników i ciesząc się z tak dużej liczby stypendystów. 

reklama

Stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia otrzymali: Michał Maciaszek, Kacper Świątczak, Patrycja Markiewicz, Agnieszka Grzymska, Dominika Brzozowska, Krzysztof Wysocki, Dawid Klimaszewski, Ewelina Kubasik, Oliwia Górecka, Szymon Malesza, Natalia Brzezińska, Zuzanna Żmijewska, Weronika Walczak, Nadia Przybylska, Kacper Kałuża, Zuzanna Małecka, Julia Cieślak, Dominika Woźniak, Maja Wojdak, Gaspar Kruszyński, Oliwia Wojdak, Gabriela Szczepańska, Patryk Wachowski, Jędrzej Przybył, Julian Przybył, Karolina Sylwestrzak, Julia Kałużna, Kalina Jacolik, Wiktoria Zioła, alan Nowakowski, Liliana Chociaj, Roksana Zasada i Maria Szewczyńska.

źródło: UG Władysławów

Podobne artykuły

Uczniowie ZST otrzymali stypendia lokalnych firm

Uczniowie ZST otrzymali stypendia lokalnych firm

9 list.
Nauka popłaca! Dokładnie 464 najlepszych...

Nauka popłaca! Dokładnie 464 najlepszych uczniów...

12 wrz.
Stypendia dla młodzieży z gminy Przykona

Stypendia dla młodzieży z gminy Przykona

23 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama