niedziela 05 grudnia 2021

Kryspiny, Norberta, Sabiny

0°C słabe opady śniegu Pogoda 7 dni »
reklama

Eucharystia Młodych już w najbliższy piątek w Obrzębinie! Piękni, Młodzi, Wierzący zapraszają.

Eucharystia Młodych już w najbliższy piątek w Obrzębinie! Piękni, Młodzi, Wierzący zapraszają. - fot. Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Fatimskiej w Turku Obrzębinie
fot. Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Fatimskiej w Turku Obrzębinie 

Listopad jest miesiącem szczególnej modlitwy za bliskich zmarłych - przybądźmy więc wszyscy na Eucharystię Młodych, aby wspólnie pomodlić się w ich intencji. Już w najbliższy piątek, 19 listopada o godzinie 19:00 każdy z nas będzie mieć okazję wziąć udział w kolejnej Eucharystii Młodych, która w tym miesiącu odbędzie się w kościele Matki Bożej Fatimskiej w Obrzębinie. „Piękni, Młodzi, Wierzący - Eucharystia Młodych” to cykl comiesięcznych spotkań zapoczątkowany już kilka lat temu, mający na celu integrację i wspólną modlitwę wszystkich, którzy czują się młodo niezależnie od wieku.

Eucharystia Młodych odbywa się w każdy trzeci piątek miesiąca, po kolei w poszczególnych parafiach, o godzinie 19:00. Po każdej Eucharystii jest spotkanie, na którym można poznać wielu ciekawych ludzi, spotkać się z przyjaciółmi i spędzić miło, w ciepłej atmosferze ten piątkowy wieczór. W najbliższy piątek spotkanie odbędzie się w kościele Matki Bożej Fatimskiej w Obrzębinie - po mszy nie zabraknie integracji przy posiłku i ciepłym napoju. Na Eucharystię Młodych może przyjść każdy, wystarczy chęć wspólnej modlitwy i zarezerwowanie piątkowego wieczoru na to wyjątkowe spotkanie.

reklama

W razie problemów organizatorzy oferują pomoc związaną z dojazdem na spotkanie. Eucharystia Młodych - Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Obrzębinie 19 listopada godzina 19.00. -Zabierajcie swoich przyjaciół, rodzinę, drugie połówki. Nie może Was zabraknąć! - zachęcają organizatorzy.

Eucharystia Młodych już w najbliższy piątek w Obrzębinie! Piękni, Młodzi, Wierzący zapraszają.

Podobne artykuły

XIX Integracyjny Rajd Turystyczny

XIX Integracyjny Rajd Turystyczny "Pieczonego...

4 paźd.
Ponad pół tysiąca zaszczepionych w mobilnych...

Ponad pół tysiąca zaszczepionych w mobilnych...

2 sierp.
Rok szkolny i akademicki powoli odchodzi, za to...

Rok szkolny i akademicki powoli odchodzi, za to...

15 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama