poniedziałek 03 października 2022

Bogumiła, Gerarda, Józefy

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

"Twój MIŚ również może zostać RATOWNIKIEM" niecodzienna akcja w gminie Tuliszków

 

Komitet społeczny "Ratowanie przez przytulanie" założony przez pracowników Urzędu Gminy i Miasta w Tuliszkowie, zorganizował akcję pod nazwą "Twój MIŚ również może zostać RATOWNIKIEM"

Celem zbiórki było udzielenie wsparcia psychologicznego i zwiększenia poczucia bezpieczeństwa dzieci poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Poprzez wręczenie poszkodowanemu dziecku zabawki w sytuacji stresogennej, odwraca się jego uwagę od tego, co dzieje się dookoła. Nowe bądź używane maskotki były dostarczane przez mieszkańców do Urzędu Gminy i Miasta w Tuliszkowie w okresie od 02.11.2021 r. do 30.11.2021 r. Ilość zebranych maskotek przerosła oczekiwania organizatorów.

reklama

W dniu wczorajszym pluszaki zostały przekazane przedstawicielom Ochotniczej Straży Pożarnej w Grzymiszewie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuliszkowie.

źródło: GiM Tuliszków

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3

Podobne artykuły

Strażacy z jednostek  z terenu powiatu...

Strażacy z jednostek z terenu powiatu tureckiego...

8 sierp.
Druhowie z powiatu tureckiego oddali hołd...

Druhowie z powiatu tureckiego oddali hołd poległym...

20 mrz.
Tuliszków. Koncert ze szczyptą magii z okazji...

Tuliszków. Koncert ze szczyptą magii z okazji Dnia...

7 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama